Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen a császármetszésed?...

Milyen a császármetszésed? Hogy néz ki?

Figyelt kérdés
Elnézést az indiszkrét kérdésért, de arra lennék kiváncsi, hogy milyen a heg? Látszodik? Aki nem szégyenlös küldene képet rola? (akár privátban..?) Egyéb tünetek?

2014. febr. 12. 09:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Már szinte nem látszik(bikinivágás), és olyan mintha egy régi apróbb seb lett volna ott. Fotót nem küldözgetek.

Tünet semmi.


Ami itt az egyik reklámban van hasról, az sűrgősségi császárnál van, lévén életmentés a cél, és nem szépészeti,mert őket hosszantiba vágják, és nem bikinivágással. A normál császárnál mindig bikinivágás van.

2014. febr. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Értem! Köszi a választ! Nem szeretnék indiszkrét lenni, csak érdekel a dolog, mert eléggé lényeges a számomra..nekem ugyan nem volt császármetszésem, hanem volt, hogy kicsit jobban megvágtam magam és a seb lassan gyogyult be, én mái napig látom, de ugyanolyan szine van, mint a börömnek mellette, csak érdekel..
2014. febr. 12. 10:05
 3/12 anonim ***** válasza:
nekem halványan látszódik-de sokkal szebb mint amire számítottam-mert a császár utáni hetekbe nagyon csúnya volt. körülötte érzéketlen maradt-de már ezt is megszoktam
2014. febr. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Érzéketlen? Uristen...(nyilván attol, hogy ugye elvágták az ideget...)
2014. febr. 12. 10:20
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem szépen gyógyulnak az ilyen sebeim. 19 hónapja volt a császár, még mindig lilás színű, kb fél cm vastag és kb 12 cm hosszú. De eléggé lent van igy bikiniben sem látszik.
2014. febr. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

1 eve volt csaszarmetszesem es nagyon szep a sebem. Alig latszik vmi. Ha gondolod kuldok privatban kepet rola.

Egy darabig nekem is total erzeketlen volt a hasam egy resze, aztan fokozatosan kezdett helyreallni. Nem veszes. Mivel lent is van a vagas amugy sem latszodik es gyonyoruen gyogyult, pedig nehezen mulnak a sebeim. Egy autobalesetben 5 eve a kezem vagtam el az uvegben es az sokkl rondabban latszik mint a csaszaros hegem.

2014. febr. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
18 hónapja volt sürgősségi császárom, bikinivonalban vágtak, 13cm hosszú és fél centi vastag, pirosas barnás színű....szerintem még elég csúnya, nem tudom mikor fog halványodni, fehéredni...gondolom ez is genetika. Kicsit még érzéketlen, de gondolom ez már így is fog maradni.
2014. febr. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hát nehéz volna úgy vágnia akárkinek is, hogy ha éppen ott fut egy bőrideg, akkor ne vágja át. :) Sokaknak érzéketlen a heg, ez nem jelent gondot.



Nekem alig látszik, 2 mm vastag, halvány fehér csík, nincsen vele semmi extra. Most ugyan lett rajta egy pukli (2 éve volt a császár), a férjem (orvos) megnézte, azt mondta, hogy majd elmúlik. :)) A heg egyébként csak közelről észrevehető (kb. 20 cm-ről, mert múltkor anyumnak mutattam, 1 m-re ült, és nem látta).

2014. febr. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Sok függ a genetikától is, milyen lesz.

Anyukámnak kreol bőre van, neki hamar elhalványodott a heg, viszont elég vastag maradt.

Nekem meg tejfehér bőröm van, nagyon hajlamos vagyok pl. a striákra (anyunak egy db sincs, nekem sajnos sok és ami érdekes, hogy nem is a hasamon, a combon lett durva)

bármilyen heg nekem másfél évig vörös-lilás, de 2 év után elfehérednek. és nem vastagodnak meg, szinte nem is látszanak.

nem lehet tudni előre, milyen lesz maximum abból sejthető, ha megsérültél már máshol és varrtak. Nekem pl. volt a hátamon, kezemen összevarrás, onnan nagyjából sejtettem mire számíthatok.

2014. febr. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ez az ėn kėt hetes hegem, az egyik oldalon kicsit mėlyebb a másikon már teljesen begyógyult.

[link]

2014. febr. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!