Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tudnátok ajánlani LELKIISMERET...

Tudnátok ajánlani LELKIISMERETES szülész-nőgyógyászt Miskolc Semmelweisben?

Figyelt kérdés
Anno dr. Török Pálnál szültem, de Ő sajna már nincs ott, és mihamarabb szeretnék találni egy hasonló kaliberű, megbízható, emberséges, odafigyelő és nem pénzéhes dokit! Várom a tapasztalatokat!

2014. febr. 21. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Ő is nagybetűs!(csak én vagyok kivételes)
2014. febr. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Gubás Péter.

Nem tudom mennyire pénzéhes. Nekem ő volt a nődokim, míg a a Megyeibe volt és én nagyon szerettem, nagyon aranyos, odafigyel a betegeire, megbízható.

2014. febr. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is Gubásnál szültem nem is régen. Teljesen meg vagyok vele elégedve, ja lesz kistesó az is nála fog születni. Nem pénzéhes és nagyon lelkiismeretes.
2014. febr. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Voltam nála egyszer éves szűrésen, sajnos velem elég goromba volt. Igaz, hogy utolsó voltam aznap és rossz passzban volt, de hát könyörgöm... Azért köszi és várom a következő válaszokat :)
2014. febr. 21. 21:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Dr. Lőkös Béla? Én nála szültem kétszer. Nagyon szerettem és ha szülnék még, akkor is hozzá mennék.
2014. febr. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tudom, ki ő, köszönöm szépen! :)
2014. febr. 21. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!