Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi most a protokoll a Veszprém...

Mi most a protokoll a Veszprém megyei Cholnoky Ferenc kórházban faros babával mikor kell befeküdni?

Figyelt kérdés
Faros a babám és ma vagyok 39hetes terhes. Az orvos szerint kicsi a helye a befordulásra. Az ultrahangon a papíromra február végén azt irta, hogy a 39.héten kórházi felvétel javasolt. Ma pedig azt mondta, hogy várjuk ki az időpontot és másnap menjek be a kórházba. Nem tudom mitévő legyek, mert aggódom amiatt, hogy beindul a szülés és esetleg oxigén hiányos lehet a baba. (előre eső k. zsinór miatt, vagy esetleg mikor szeretném megszülni a csontomhoz hozzányomodik a zsinór és ugyan ez lesz.) Ilyen esetben csinálnak császárt? vagy programozott császár lenne?

#faros #Veszpémi kórház szülészete #medence fekvésű
2014. márc. 12. 22:02
 1/2 anonim ***** válasza:
2 éve 28. Héten faros volt, akkor beírta a naptárába az orvos a 39. Heti szerdát programozott császárnak, de időben megfordult, könnyen született. Azóta nem tudom, mi változott.
2014. márc. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi, hogy leirtad, de ezzel nem jutottam előrébb. Legfőképpen az lett volna a célom, hogy feltérképezzem a felújítás miatt változott e valami.
2014. márc. 13. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!