Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az normális, ha valaki vágyik...

Az normális, ha valaki vágyik szülni? Más is volt már így vele?

Figyelt kérdés
És most a kérdés nem arra irányul, hogy valaki gyereket vár és túlakar esni rajta.
2014. ápr. 14. 21:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
34%

nálam már voltak pillanatok amikor azt éreztem, hogy de jó lenne már látni érezni, meg nyugodtabb lennék, hogy nem az én táplálkozásomtól és életmódomtól függ szegényke egészsége, hogy néha már szabályosan kibírhatatlanok voltak a pillanatok, hogy még nem szülök és még mindig csak a hasamat tudom bámulni hosszú perceken át, hogy egy halvány rezdülést lássak.

de sajnos még mindig nincs itt az ideje, semmivel nem vagyok kész (segélyigénylés, berendezés, bevásárlás, stb)

2014. ápr. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
15%

mivel jövedelem nem lesz...

a gyereknek enni kell.első helyen.

2014. ápr. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
miért vagyok lepontozva?
2014. ápr. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Igen én vágytam rá, hogy megismerhessem az érzést, hogy világra hozok egy gyereket. Rossz szemem miatt riogattak, hogy császárral kell szülnöm, de én utána jártam és végül szabad utat kaptam. Nem bántam meg, sőt, minden percét élveztem. (na jó, a kitolás előtti 20 perc kivételével)

A mai napig gyakran eszembe jutnak a szüléseim, a második csak két éve történt, sokszor leperegnek előttem az események. Nehezen emésztem meg, hogy többet nem lehet részem benne.

2014. ápr. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ên is sokszor êrzem így. 3x szültem, de olyan jo visszemlêkezni rá. Akár most is indulnêk ha lehetne :) de sajnos tõbb szülêsben nem lehet rêszem.
2014. ápr. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Volt egy elég gyors, komplikációmentes és viszonylag beavatkozás mentes szülésem, amiből kb. 40 perc volt nagyob durva. Szóval ennek tükrében, bármikor szülnék megint. És irigylem is azokat, akik mostanában fognak szülni. Nekem szuper érzés volt. Semmi félelem nincs bennem ezzel kapcsolatban. Várom a következőt. Remélem, lesz.
2014. ápr. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én még csak most várom az első babánkat, de nagyon várom már a szülést, kézzel-lábbal mennék már.

Tudom, hogy fájdalmas lesz, de nem érdekel csak menni akarok :) Azért is, mert szeretném átélni, hogy milyen, foglalkoztat a dolgok, és azért is, mert akkor már a kezemben tarthatom majd a picikénket :)


29 hkm

2014. ápr. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én 9 hónapja szültem.

Sokszor újra lefut a fejemben a szülésem, főleg szerdáról csütörtökre virradóra, ha esetleg éjjel fent vagyok, mivel ekkor szültem.

Nekem nagyon jó élmény maradt, és igen, én is vágyom arra, hogy újra szülhessek. Remélem lesz benne részem! :)

2014. ápr. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Igaz hogy 7hónapja szültem,de annyira rossz élmény volt az orvos és szülésznő miatt,annyira nem tudtam megélni,hogy annyira vágyom arra hogy újra élhessem és másképpen alakuljon! Nagyon fájt,kínlódás volt,de esküszöm újra csinálnám,de persze más orvossal! De majd a következőnél! :-) 22/N
2014. ápr. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én is annyira de annyira irigylem azokat akik mostanában fognak szülni! :-) De persze a legfontosabb hogy már itt van velünk a fiunk és egézségesen született! 9.voltam
2014. ápr. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!