Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Már nagyon szeretném megszülni...

Már nagyon szeretném megszülni a babócát, keddre vagyunk kiírva, de még semmi jelét nem mutatja hogy ő kiszeretne jönni. Mivel lehet elősegíteni a szülés beindításást? Mit tunék itthon tenni, hogy a babócámat minél hamarabb a karjaimban tartsam?

Figyelt kérdés
2008. júl. 27. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Állítólag a szex beindítja... És az erős paprika/csípős dolgok is. Boldog babázást!
2008. júl. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szia!

nekem a védőnő a málnalevél teát ajánlotta, állítólag serkenti az összehúzódásokat. Na meg a lépcsőzés. Egyikre sem volt szükségem, nem tudom, hogy működnek-e. És az előttem szólónak is igaza van: a spermium is méhösszehúzódásokat okoz.

remélem tudtam segíteni.

2008. júl. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a szex bevált. Ajánlom!!!
2008. júl. 28. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

de jó az utolsó hozzászolónak

nekem semmi nem jött be:(

szex, lépcsőzés, málnalevéltea...fájások vannak, de csak josló

:(

nagyobb sikert neked!!!

2008. júl. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Türelem és nyugalom. A baba majd jelzi mikor itt az idő. Az is előfordulhat hogy egy héttel elnézték a szülés várható idejét. Élvezd az utolsó nyugodt napokat a baba jól érzi magát biztosan, amikor kell majd jelentkezni fog. Hagyd hogy mennyen minden a természet útján.
2008. júl. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!