Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Derékfájással indulhat szülés?...

Derékfájással indulhat szülés? Nagyon belenyilall, egy fél órája kezdődött, máshol nem fáj.39hkm

Figyelt kérdés
2014. máj. 5. 18:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mérd az időt a fájások között! amikor 15-10 percenként jönnek irány a szülészet!! nekem is igy kezdődőtt :)
2014. máj. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És ez is fog erősödni? Vagy jönnek majd a rendes fájások?
2014. máj. 5. 18:36
 3/12 anonim ***** válasza:

Igen,nekem is igy kezdödött. 20 percenként belenyilalt,mikor már 5-10 percenként jött,akkor indultunk a kórházba. Ekkor voltam 39+4 hetes terhes.

6 óra mulva meg is született a babánk.

Könnyü szülést neked!

2014. máj. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
bizony fog erősödni, és majd jönnek a végén az 2-1 percesek jönnek ami folyton fááj !! de ez ilyen, és csak biztatni tudlak!! bár nem ismerlek, de ügyesen :) kisfiú kislány ??
2014. máj. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Na, mi újság?
2014. máj. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem is igy kezdodott. Csak derekfajasom volt. Eloszor fel orankent, majd 15-20 percenkent, majd 10 es 5 percenkent. 10 perces fajasokkal indultunk be a korhazba, utkozbe lettek 5 percesek. A korhaz 20 percre volt autoval. Ahogy beertunk 1,5 orara meg lett a lanyom.
2014. máj. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem mondjuk előbb elfolyt a víz, tehát egyértelmű volt a szitu, pár óra múlva jöttek az erős fájások szintén derékba nyilalással. Szülés előtt pár percel már annyira fájt a derekam hogy azt hittem szét fog repedni a medencém. Már lehet, hogy babázol? Nagy drukk!
2014. máj. 6. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :) Egy darabig néztem az órát,rendszer egyeltalán nem volt,lezuhanyoztam,elmúlt minden,majd kb. hajnal 1-ig ment a hasam....és most ébredtem...csalódottan. :( Ha péntekig nem szülök,be kell feküdnöm :(
2014. máj. 6. 06:35
 9/12 anonim ***** válasza:
Ne legyél csalódott! Ez jósló volt akkor. Jó jel már! Remélem megszületik a pici még hétvége előtt! :) Könnyű szülést!
2014. máj. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem igy indult egy szerdai napon. Penteken beindult a szules,szombatra meg lett a baba! :)
2014. máj. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!