Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki az első babáját túlhordta,...

Aki az első babáját túlhordta, annak a második szülése hogyan alakult, hány hétre született a kistesó?

Figyelt kérdés
Első babánk 41 hét +2 napra született, akkor is indították, nem tágultam sajnos egyáltalán, és császár lett a vége. Második babánkkal most vagyok 38 hetes + 2 napos, de egyenlőre ismét zárt a méhszáj, a hasam fent van teljesen...leírnátok nálatok hogyan alakult? CSak "unalmamban" statisztikát gyűjtök :) Köszi előre is!
2014. máj. 20. 22:39
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja, amúgy első baba kisfiú, most a második pedig kislány :)
2014. máj. 20. 22:40
 2/6 anonim ***** válasza:
A dokim szerint ez genetika fèle, mind a hármat túlhordtam,41.hét után indítottak.
2014. máj. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lányok 1re 41+3 2dik 38+5
2014. máj. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kisfiamat túlhordtam, 42+0 hétre császároztak.

2. gyermekem 38+1 hétre született. 3. koraszülött lett, a 33. héten született.

2014. máj. 21. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
első lányt túlhordtam, 2 nap után indították, második lányt kiírt napon szültem.
2014. máj. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a másodikat nem engedték túlhordani, így indították, császárral végződött
2014. máj. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!