Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kik tettek látogatást nálatok...

Kik tettek látogatást nálatok a kórházban töltött idő alatt, miután megszületett a pici?

Figyelt kérdés
Nagyszülők, testvérek, sok rokon, vagy csak a szűk család? Azért érdekel, mert az én anyukámnak eszébe se jutott, hogy bejöjjön, ami elég rosszul esett, a párom anyuja még a szülésnél is bent akart volna lenni.

2014. jún. 1. 11:48
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Apukám, párom és barátnőm. Senki más.
2014. jún. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Szülők es testvérek csak. Többi családtag otthonra jott amikor a pici par hetes volt.
2014. jún. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Szia, hát hozzám viszonylag sokan, de csak is nagyon közelállók, így még jól is esett: szüleim ,anyósom,a férjem öccse a barátnőjével és a legjobb barátnőm az anyukájával. Nagyobb forgalmat azért már nrm szerettem volna :P
2014. jún. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Édesanyám hazarepült hozzám, mivel épp külföldön dolgozott és úgy volt, hogy nem fog tudni hazajönni. Szóval hatalmas meglepi volt! Anyósomnak eszébe sem jutott, ami elég fura és rosszul is esett. Többi rokon mind bejött, barátnők is.
2014. jún. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Szüleim, testvéreim, párom, legjobb barátnőm.

Párom rokonaival nem tartjuk a kapcsolatot.

Vajúdás alatt a haverjaim is bent voltak az apaváróban :D Szülésznő még viccelődött is, h ennek a babának jó sok apukája van :D

Viszont mikor haza mentem, akkor senki nem jött át nekem segíteni, néha a barátnőm, ha ráért... :(

2014. jún. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Első babámnál, apuka,testvére, szülei,édesanyám,testvérem. Második babámnál csak a férjem. Én nem örültem a látogatóknak, második babámnál sokkal jobb volt,hogy nem jöttek be.
2014. jún. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Az én rokonságom 250km-re lakik... Az elsővel egy hetet voltam a kórházba és bejött anyum,apum,keranyám és a mamám...férjem rokonsága ugyan abba a városba lakik ahol a kórház van,bejött anyós 2szer,anyós élettársa egyszer és a sógorom felesége egyszer.

A második babánál is be akartak jönni a szüleim,de mondtam,hogy mivel úgy lett megbeszélve,hogy amikor haza jövünk a kórházból 3 nap múlva jön le anyum segíteni ezért mondtam,hogy majd amikor haza jövünk akkor jöjjenek. Hajnalba szültem és anyósnál volt addig a nagyobb,délelőtt jöttek a kórházhoz férjemnek átadni a gyereket és ha már ott voltak megnézték a babát és ennyit a látogatókról.

Azt sajnálom,hogy anyóstól mindig csak ennyi telt,noh de lesz ez még fordítva is.

2014. jún. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
szerencsére csak egyik nagymama és nagypapa. Egyáltalán nem bántuk, hogy többen nem jöttek.
2014. jún. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

én senkit se szerettem volna, hogy bejöjjön, mert ahol én szültem be se jöhet látogató az osztályra csak a lift előtti helyiségbe..úgy voltam vele pár nap és otthon mindenki jöhet nyugiba.

erre a kérésem ellenére csak bejött az egyik sógornőm annak gyerekei és anyósom..jó volt meg minden, de nem értem miért nem lehet ilyen esetekben az anyuka kívánságát tiszteletben tartani. van aki azt szereti ha mindenki ott van van aki meg azt ha majd az otthonában fogadhatja a látogatókat. nekem amúgy is elég hosszú nehéz szülésem volt, alig tudtam járni is az első napon.

anyukám ha akartam se tudott volna jönni mert messze lakunk egymástól és ő már idős, nem nagyon mozgóképes...

2014. jún. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Rokonságból mindenki, barátok, ismerősök. Szüleim végig ott voltak a szülő szoba folyosóján, míg meg nem szültem.
2014. jún. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!