Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van valaki, aki most készül a...

Van valaki, aki most készül a második vagy többedik szülésre? Miben különbözik a második szülés? Könnyebb vagy nehezebb? Hamarabb jön a baba vagy később? 39 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
Minden reggel úgy ébredek, hogy talán ma... De még semmi. Az első szülésemnél rögtön tudtam, hogy elkezdődött, de most sokszor megtréfált a baba. Sokszor jönnek az összehúzódások, aztán abbamaradnak. Ilyen nem volt az előző babámnál.

2014. jún. 1. 18:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Enyém lány is ezt játsza. Az első gyereknél már reggel tudtam, h szülni fogok. Éjjel lett meg a fiam. Most meg... kész röhej vagyok.
2014. jún. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Mikorra vagy kiirva? Bárcsak lenne egy csodanaptár, ami megmondja a napot, akkor nem izgulnék ennyire minden nap. Az első lányom 1 héttel hamarabb jött, azért is várom most annyira a picit. Gondoltam vele is hasonló lesz. Sok sikert a szüléshez!
2014. jún. 1. 19:53
 3/10 anonim ***** válasza:
Az első fiam a kiírt napon érkezett, 24 óra alatt lett meg. A második 8 napot késett, 26 óra volt és sokkal nehezebb, mint az első szülés.
2014. jún. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hopp, ez nem valami biztató. Remélem, nem így lesz. Ha nem is jön hamarabb, legalább ne késsen ;) Már alig bírok mozogni és elég vizes vagyok. Köszi a választ neked is.
2014. jún. 1. 20:53
 5/10 anonim ***** válasza:
En ugyan igy jarok, csak mar a 40. hetben vagyok. 3cm vagyok nyitva. A gorcsok jonnek mennek, mar egy teljes du- n es egy fel ejszaka voltak rendszeres fajasaim, masodik alkalommal mar elegge fajtak is, aztan semmi. Egyszer csak elmultak mind a 2 alkalommal. Az elso lanyomat tulvittem 10 nappal, az orvosom szerint most is ez varhato, igy csutortokon mikor tenylegesen lejar az idonk burkot repeszt. Persze, ha addig nem indul be, de most meg nem ugy tunik, hogy igen.
2014. jún. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nekem 2 cm, de akkor te jobban megérdemelnéd már mint én :) Remélem, hamar beindul és nem kell beinditani. Drukkolok neked nagyon! Irj meg légyszi, hogy mi lett a vége. Egészséges babát és kevés fájdalmat kivánok!
2014. jún. 2. 02:17
 7/10 anonim ***** válasza:

most a 3.kal vagyok 39hetes.


1.lány lett,1 héttel jött előbb, magzatvíz folyt el váratlanul

2.fiú, 2 nappal jött előbb, előtte 3 napig jóslóztam

most már volt egy húzós éjjel, azt hittem, már jön. de mégsem....


jó babázást minél előbb!

2014. jún. 2. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Jó egészséget kívánok nektek is és könnyű szülést! Köszönöm a választ!

Majd írd meg, hogy milyen volt a szülés légyszíves!

2014. jún. 2. 07:15
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

1. lány lett 40+5-re született spontán

2. fiú 39+5-re született szintén spontán

Mindkettő "könnyű" szülés volt,talán a 2. könnyebb,de már be volt járatva az út és 360g-val kisebb is lett a fiam!Amikor a 19. héten megmondták,hogy fiam lesz,rögtön az ugrott be,hogy a 38. héten fogok szülni...38. hét első napjától mindennap a szülést vártam,de mégse jött :) viszont 2-3 héttel elötte már görcsölgettem,de nem olyan erőseket,hogy összetévesszem...minden esetre velem is kicsit szórakozott :) vagy pedig ilyenkor már az ember tudja,hogy milyen fájásokra kell figyelni,többet tudsz már a babákról,szülésről,terhességről...ilyenkor szerintem hajlamosak vagyunk minden kis rezzenést szülés indulásnak venni :)


Könnyű vajúdást és gyors szülést!!

2014. jún. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

7esvagyok


megszületett a 3.babánk, nagyon hasonlóan az 1.höz, aki szintén kislány. magzatvíz folyt el, fájások nem voltak, oxytocint kaptam. 38,5 hetesen


szép élményeket neked!

2014. jún. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!