Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vakbél műtét heg miatt császár?

Vakbél műtét heg miatt császár?

Figyelt kérdés
11 évesen volt vakbél műtétem most 22 vagyok tehát nem most volt, viszont elkezdett húzódni , fájni a hege és a tapintása is más olyan hártya szerű a teteje mintha leégett volna és hámlani kezdene (természetesen nem napoztam a pocakomat abszolút nem érte nap!)Ezzel lehet gond szülésnél? Esetleg császározni fognak miatta? 32hkm

2014. jún. 11. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
9evesen volt vakbel műtétem 24evesen szültem! Nagy pocaktol nekem is megnyult és mivel feszül a bőr ez okozhatja h hartya szerű! Nem okozott gondot a szulesnel! Csaszaros lettem 43ora vajúdás után de nem a vagbel heg miatt hanem mert nem tágult ki a mehszaj! Ne aggódj! Kend be egy terhességre kifejlesztett krémmel az rugalmasabba teszi a bőrt! Nekem a Müller saját márkása vált be nagyon!
2014. jún. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is minden kb ilyen bajaim voltak a hegemmel a vége felé, persze aztán csak a heg körül "repedt" csíkosodott a bőröm :S
2014. jún. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

csak a bőr van vágva

második szülések császárral végződnek mert a méh hege vékonyodik az összehúzódások miatt

2014. jún. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2014. jún. 12. 13:43
 5/5 anonim ***** válasza:
16Évesen volt vakbélműtétem 26évesen szültem. igaz császárral de nem a heg miatt. Szoval nekem is megnyult a heg és piros lett,körülötte van csak striám sehol mashol. Nem lesz emiatt császárod. én egészen a 42.hétig huztam ezért lett császár. és azon kivül hogy megnyult a heg semmi baja.
2014. jún. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!