Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A gyerekek szándékosan hajnalb...

A gyerekek szándékosan hajnalban akarnak mindig megszületni, vagy ez amolyan kozmikus összeesküvés?

Figyelt kérdés
2014. júl. 1. 19:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom osszeeskudnek-e a babak :D. De nekem pl delutan fel 3kor szuletett meg a lanyom. :-)
2014. júl. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
44%
Az enyém délben akart megszületni. Nem minden baba hajnalban születik, nem értem mi a probléma.
2014. júl. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
16%

Egyik lanyom se akart megszuletni. Mind a ketszer s

csaszarral vettek ki oket.

1) 40+6 nap, 10/9 apgar (fogadott doki, korhaz elobb nem engedte)

2) 42+4 nap 10/10 apgar (SZTK-s doki, eleg durvan benezte, hogy hany hetes vagyok. Azota nem praktizal mar orvoskent, megnyertuk a pert 4,5 ev utan)

2014. júl. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik gyerekem született hajnalban,a másik délután.
2014. júl. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
74%

3!


Ez mennyiben kapcsolodik a kerdeshez?????



Kerdezo!

Az en lanyom delutan 3kor szuletett es az ismerettsegi koromben egyetlen hajnali bab sincs

2014. júl. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem szándékos, de a hormonok napközben és éjszaka is dolgoznak, egyénenként változó intenzitással, ezért vannak dolgok amik éjszakára eshetnek. Pl a legtöbb gyerek éjszakára lázasodik be, ugyanígy van akinek éjszaka indul be a szülés, de még lehetne sorolni (pl a legtöbben éjszaka halnak meg, vagy görcsölnek be stb, de a változókornál is az éjszakák a legnehezebbek).
2014. júl. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Én is azon gondolkodtam h a hármas válasza h kapcsolódik össze a kérdéssel, hogy pl pert nyertek. :D De akkor ezek szerint nem csak én nem értettem a dolgot. :)


Hajnalban indultak a fájások arra ébredtem hajnal háromkor, de az még semmi se volt szinte. Nyolckor is még csak ilyen 8 percesek jöttek. Szóval kora esti baba lett belőle. :)

2014. júl. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
74%

Este 10 körül kezdődtek a fájások hajnali fél négyre lett meg a babám :)

A 3-as eléggé félre értette a kérdést. :)

2014. júl. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
70%
Nem mind1, hogy hajnalban születik meg, vagy hajnalban indul a szülés, melyikre gondolsz? Ismerősöknél késő este, vagy hajnalban korán indult be de szerintem erre nincs ilyen szabály.
2014. júl. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%

Azzal fugg ossze, hogy a kerdezo szerint minden gyerek hajnalba akar megszuletni.

Erre irtam neki, hogy az en gyerekeim nem akartak megszuletni (nyilvan a kerdezo feltevese szerint hajnalban), igy kivettek oket.

Ehhez irtam le, hogy mikor (hanyadik hetre). A per megnyerese meg ahhoz kapcsolodik, hogy az SZTK-s orvos 42 het helyett 37.hetnek nezte a magzatot, ami 'testverek kozott' is oriasi hiba.


Logika.

2014. júl. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!