Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült valaki mostanában a...

Szült valaki mostanában a debreceni klinikán?

Figyelt kérdés
Milyenek voltak az ápolók? Szült úgy ott valaki hogy nem volt fogadott orvosa?

2014. júl. 13. 18:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem szülnék ott soha!A Kenézyben szültem!
2014. júl. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem ezt kérdeztem! Amúgy ízlések és pofonok!
2014. júl. 14. 12:20
 3/11 anonim ***** válasza:

Igazad van nem ezt kérdezted!Akkor leírom másképp!

Az ápolónők szemetek,mind egytől egyig!

Semmibe sem segítenek,büdös nekik a munka.Ha nem tudsz szoptatni,akkor máris szar anya vagy.Ha rájuk bíznád kicsit,mert fürödni szeretnél,akkor meg minek neked gyerek,ha nem törődsz vele!Ha császármetszés után nem bírsz felkelni,akkor rád mondják,hogy anyuka lusta,tessék mozogni és még sorolhatnám.

Ha nincs fogadott dokid,akkor addig hagynak vajúdni,amig bele nem döglesz.A kutya nem néz rád,és nem is foglalkozik veled.Ha a fájdalomtól üvöltesz és szeretnél kérni egy kis fájdalomcsillapítót,akkor közlik veled,hogy na de anyuka még nem is szülünk ez még semmi,tessék pihenni.

Ja és hogy ezeket honnan tudom?Én is ott dolgoztam,de az ilyen munkamorál és szemét kollégák miatt felmondtam!


És hogy miért ajánlom a Kenézyt?Ott szültem 1 éve.Nagyon kedves volt mindenki,segítőkész nővérek,figyelték hogyan szoptatunk,segítettek ha nem ment.Sőt kimehettünk hozzájuk,lefejték a tejcsinket és úgy adták a picinek.

Éjjel nagyon fájt a gátsebem,megnyomtam a nővérhívót az ágyban,szaladtak is kérdezték mi baj.Mondtam,hogy fájdalomcsillapítót kérhetnék, mert nagyon fáj.Hozták is azonnal!

Szóval ég és föld a kettő!

Remélem mostmár kielégítő volt a válaszom!?

2014. júl. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Na erre lettem volna kíváncsi! Köszönöm, mostmár kielégítő volt a válasz!
2014. júl. 14. 17:16
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon jók a tapasztalataim. Nem volt fogadott orvosom, és fogadott szülésznőm sem, mindenki egytől egyig nagyon profi volt és nagyon lelkiismeretes. A szopiban is sokat segítettek, bármi gondom volt, mindig késlekedés nélkül találtak rá megoldást. Az orvosok is nagyon rendesek voltak, többel is volt kapcsolatom, senkire nem tudok egy rossz szót sem mondani. A szülőszoba nagyon szép, a gyerekágyas osztályon baromi meleg van, ez az egy gond van vele, amúgy én kétágyasban voltam, szuper volt minden. Tényleg, semmi rosszat nem tudok mondani.
2014. júl. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

*3 nálunk is ilyen a kórház (megyeszékhely)szinte pontról pontra!


amúgy nekem egy ismerősöm a debrecenin volt, nem mesélt sejót se rosszat, szóval őt nem fogta meg semmi

2014. júl. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 5-ös válaszloló! Remélem nekem is ilyen jó tapasztalataim lesznek! :)
2014. júl. 18. 08:40
 8/11 anonim ***** válasza:
Klinikàn szültem. Nagyon jó fej volt mindenki nem volt fogadott orvosom de szülésznőt igen. 8 hónapja szültem, pont a legnagyobb felfordulàs közepette mivel újítás alatt volt. 2 àgyas szobába fektettek a lányommal, de nem tettek mellém senkit. Egyedül voltam 2 napig.maztàn hazajöttem. Mindenki segített a szoptatásban. Az éjszakás mővér még s telefonszámát is megadta hogyha baj van hívjam . Tisztàba tették nekem. Sebes lett a cicim a szopizás miatt, és nem tudtam első este rendesen megszoptatni. Ezért hoztak nekem lefejt anyatejet! Nem tàpszert! Megetették a picit. Csak jó véleményem van. :)
2014. júl. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 8-as válaszloló! :)
2014. júl. 18. 10:16
 10/11 anonim ***** válasza:
Csakis Kenézy, nagyon jó!!
2014. júl. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!