Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyire megbízható a Tenafix...

Mennyire megbízható a Tenafix szülés utánra?

Figyelt kérdés
Mert láttam a Brendonban eldobható bugyit is, de nem tudom, hogy melyiket vegyem.
2008. aug. 3. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem vettem eldobható bugyit, normál bugyit használtam és Tena betétet.
2008. aug. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet venni bármelyik kínai boltban olcsó bugyit, amit nem sajnálsz kidobni, ha gáz van.... Így ezek is eldobható bugyikká válnak.. :-)) Szerintem megteszi!
2008. aug. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Vedd a legolcsóbbat, úgyis a kukában végzi.
2008. aug. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A gyógyszertárban lehet kapni hozzá való hálós bugyit, én ezt használtam, és nagyon jó volt! Csak pár száz forint és utána úgyis eldobod. Kettő db van egy csomagban, és ha ki kell mosnod, nagyon hamar megszárad, továbbá jól nyúlik. Minden jót!
2008. aug. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is hálós bugyit vettem.Nagyon jó volt,de vegél belőle egy számmal nagyobbat,mint gondolnád,h kell.

Előnyei:

1,szellőzik benne a gátseb,így gyorsabban gyógyul

2,ha véres lesz könnyű kiöblíteni,és pikk-pakk kijön belőle minden folt.

3,kevesebb mint 400 Ft 2 db

4,nem a pamut bugyiaidat vérzed össze,amiket aztán semmi nem tud folttalanítani később

5,el tudod tenni a következő babához is,nem foglal nagy helyet a bugyis fiók mélyén

6,stabilan tartja a köldöktől hátközépig érő betétet is.

2008. aug. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, már egy picit jobban képben vagyok.
2008. aug. 3. 22:09
 7/7 anonim ***** válasza:

szia!


én sima éjszakai betétet használtam,eldobható bugyival a kórházban. az volt az előnye,h le tudtam magamról tépni,igy nem kellett ahozz is lehajolni,amikor az ember lánya még mozogni is alig bírni,nem hogy hajolgatni

2008. aug. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!