Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vállalnád a 3. császárt...

Vállalnád a 3. császárt ügyeletes orvosnál?

Figyelt kérdés

A Szent Imre kórházban szültem mindkét gyermeket, mindkettőt császárral. Az akkori fogadott orvosom azóta elment ebből a kórházból. Szerintetek megbánhatom, ha egy ismeretlen ügyeletes dokinál szülök majd harmadszorra? Vagy a 3. császárnál mindenképpen egyeztetni szükséges előtte a kórházban egy orvossal és programcsászár lesz, tehát mégsem lesz már annyira "ismeretlen" az orvos? :)

Minden 3. császáros történetet szívesen olvasok! Előre is köszönöm a válaszokat! :)


2014. júl. 27. 17:11
 1/1 aHermann ***** válasza:

Szia!

Ha már 2x császárral szültél a harmadik szintén az lesz. Mi is ebben a helyzetben vagyunk. Ráadásul progis császár, arra meg nem eshetsz be az utcáról. Előtte van labor, konzultáció az aneszteziológussal, hogy tisztában vagy az altatás következményeivel. A császár előtti napon vesznek fel, és minden papírt kérnek. Nekem a második már progis császár volt.

Amúgy a kórházhoz ragaszkodsz vagy a dokidhoz?

Nekem fogadott orvosom van, aki a Szent Imrében dolgozik. Minden terhességemnél hozzá jártam, csak a nagy sos császár volt a 34. héten, így ő nem nála született, de neki is köszönhetjük, hogy élünk.

Sebész is egyben, a hegemet nagyon jól megcsinálta (pedig az első császár után se volt panaszom), minden nap meglátogatott.

A magánrendelése nem olcsó 15e/alkalom, de sztk-san is rendel a XXII. kerületben, bár nála mindig teltház van már fél 8-kor.

Engem majd el is köt a császár alatt, bár próbál lebeszélni.

Ha további kérdésed van priviben szívesen válaszolok.

2014. júl. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!