Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az utolsó 1-2 hétben más is...

Az utolsó 1-2 hétben más is érezte úgy, hogy kínos vagy égés ahogy viselkedik? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Szóval arról van szó, hogy attól félek, hogy a dokim meg a szülésznőm már hülyének néznek. Pár napom van a kiírt időpontig... nem mondom, hogy állandóan zaklatom őket :) :), de az utóbbi napokban többször is felhívtam mindkettőjüket, ilyenekkel, hogy azt hittem szivárog a magzatvíz, meg a jóslófájásra, hogy már a rendes fájás...stb... már félek, hogy hülyének néznek, és azt hiszik hogy egy hisztis perszóna vagyok. Szerintetek tényleg túlzásba viszem, vagy ez normális, és más kismama is átesik rajta? Veletek hogy volt?
2014. aug. 1. 13:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én nem voltam ilyen, de minden ember más.

Szerintem a doki hozzá van szokva, hogy vannak hisztisebb, parázósabb kismamák.

2014. aug. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ehhez ők hozzá vannak szokva. Én hívni csak a kórházat hívtam egyszer 36. hét környékén, mert véreztem, bementem, de semmi nem volt hazaengedtek. Egyszer 39. héten is bementem, mert csöpörgött valami, nem valószínű, hogy magzatvíz, de nem zárták ki, aztán másnap be is indult a szülés. Én amikor ott voltam vizsgálaton, akkor kérdeztem mindig, hogy mekkora, hogy fekszik, kifér-e, mikor jön már... ? Az én orvosom mindig elütötte viccesen a túlbuzgóságomat és próbált lehiggasztani, hogy majd jön, meg hamarosan, meg van még egy hetem, meg ilyenek. Szerintem nekik ez természetes, de ha kínosnak érzed, akkor próbálj visszább venni.
2014. aug. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem a szülésznőmmel jó kapcsolatom van. Ő mindig mondta, hogy BÁRMIKOR hívhatom, akár éjjel is, mert ő egy percen belül visszaalszik bármikor.

És ha kellett, hívtam is bizony, mindhárom terhességem alatt(persze főleg szülés előtt). Volt hogy hajnali 4-kor hívtam, hogy "akkor most mit csináljak?", és ő megmondta.

Az orvost sosem hívtam, mert őt a szülésznő értesítette, ha kellett.

2014. aug. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!