Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt olyan, aki a SOTE...

Van itt olyan, aki a SOTE II-n szült, és szeretett volna egyágyas szobába kerülni a gyermekágyon? Sikerült?

Figyelt kérdés
Latolgatom az esélyeket, segítene, ha válaszolnátok. :) Köszönöm!

2014. aug. 22. 21:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem kétszer is sikerült. (De ez nem most volt, 2008 és 2011)
2014. aug. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem, mert nagyon sokaig vajudtam es mindenki megszult korulottem. De egyaltalan nem bantam meg, sot. Orulok neki, hogy igy alakult!
2014. aug. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Azért kéne, mert elég kicsi lesz a korkülönbség a két gyerek között, szeretném, ha a "nagy" be tudna jönni hozzánk. Első gyerekkel teljesen jó volt a többágyas. Most viszont nem lenne jó, ha háromnapos anyavesztéssel kezdődne a testvér érkezése.
2014. aug. 23. 12:49
 4/12 anonim ***** válasza:
En is hasonlo okbol szeretnek egyagyasba kerulni a Sote 2-n, de meg eszembe sem jutott h nem sikerul esetleg. Remelem aznap nem lesz front vagy ilyesmi... ;-)
2014. aug. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
:D De az előtte levő napokban se legyen!
2014. aug. 23. 15:06
 6/12 anonim ***** válasza:

Te mikorra vagy kiírva? Csak hogy tudjam hogy már van-e minimum egy versenytárs. :-D

Én okt. 9-re.

2014. aug. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok versenytárs. :) Április lesz, ha minden igaz, még nagyon az elején vagyok.
2014. aug. 24. 09:07
 8/12 anonim ***** válasza:

Addigra mar csak visszakoltoznek a regi helyukre.

Gondtalan babavarast kivanok addig is! :-)

2014. aug. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Na ettől is tartok. :D Mert ha nem sikerül az egyágyas, a Tömő u.-ban ki lehet vinni a babát a látogatókhoz, de az eredeti helyen tutira nem. Szóval most kicsit reménykedem, hogy elhúzódik még egy darabig...

Az elsőt a költözés utáni héten szültem. :)

2014. aug. 24. 14:02
 10/12 anonim ***** válasza:

Ezt nem tudtam, hogy a Tömő utcában ki lehet vinni a babát. Akkor én is drukkolok hogy még húzodjon egy kicsit ez a felújítás! :-)

Én az eredeti helyen szültem a kisfiam, és nagyon utáltam hogy még apa sem foghatta meg az első három napban...

2014. aug. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!