Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ugye ez még nem a szülés?

Ugye ez még nem a szülés?

Figyelt kérdés

26+4 hetes vagyok ikrekkel. Eddig minden rendben volt, de ma nagyon erős mensi szerű görcseim vannak délután 4 óta. Próbálok pihenni, zuhanyoztam jó meleg vízben, de nem múlik el. Fájások közti időt nem tudok számolni, mert állandó, 10es sklálán kb. 6os. Majd leszakad a derekam is :( Mellette apa alig bír a 2évesünkkel, így a pihenés sem az igazi. Vérzés nem volt, délután még mozogtak a babák.

Szerintetek ugye ez még nem az? Ha mégis, mire számíthatok?


2014. aug. 26. 19:50
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/115 anonim ***** válasza:
100%
Kitartást kedves kérdező, minden rendben lesz! Kérlek írj majd, hogy vagytok. Megnézted már őket?
2014. aug. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/115 A kérdező kommentje:

Igen, voltunk bent délután. De hát.. szonda a kis szájukban, köldökvéna és köldökartéria infúzióval, Dömének még a fejében is van egy branül. Mindenféle vezetékek, monitorok, a lélegeztetőcső, alig látni őket a sok műszertől :( Azt mondták, hogy ha meg is maradnak, nagy az esély az agyvérzésre, a fogyatékosságra, és talán még karácsonykor is kórházban lesznek :(


Egyszerűen nem értem.. Minden előjel nélkül.. :(

2014. aug. 27. 18:55
 23/115 anonim ***** válasza:
100%
Istenem... Minden jót kívánok Nektek!!! Sok erőt és kitartást!!! Bízzunk benne, hogy minden rendben lesz!!!
2014. aug. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/115 anonim ***** válasza:
100%

Kitartást!

Tudom, hogy nehéz, de próbálj meg pozitívan gondolkodni és erősnek maradni, főleg ha velük vagy. Fejlett az orvostudomány, jó esélyük van a túlélésre és az egészséges életre. Drukkolok, hogy minden rendben legyen!

2014. aug. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/115 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom! Nagyon szorítottam értetek. Próbálj meg erős maradni! Remélem rendbe jönnek.
2014. aug. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/115 anonim ***** válasza:
100%
sajnálom! nagyon szorítok hogy minden rendben legyen.
2014. aug. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/115 anonim ***** válasza:
89%
12-es vagyok!!! Nagyon nagyon sajnálom, ami történt!! Kívánom,hogy minden rendben legyen velük!!!!!!!!!!!!!!! Írj majd mindenképp,hogy javulnak a fiúk!!! Szorítok nektek!!!!!!!!!!!!!!!
2014. aug. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/115 anonim ***** válasza:
100%

Kitartás, hinned kell benne, hogy minden rendben lesz! A korababák iszonyat akaraterővel rendelkeznek, már ici-pici emberként is nagy hősök. Nekem is van egy kis hősöm, aki 1 hónap múlva már 1 éves lesz. Tudom min mész keresztül. A mai orvostudomány nagyon fejlett, sok esélyük van az életben maradásra és a teljes életre.

A legfontosabb most, hogy ne vádold magadat, Te mindent megtettél értük. Ha bemész hozzájuk nyugodt legyél, mert megérzik a lelkiállapotodat és nem tesz nekik jót. Én mindig mosolyogva mentem az inkubátorhoz, tartottam magam, nem sírtam a kislányom előtt, csak örömömben, ha jó híreket kaptunk.

Ha tudok bármiben segíteni írj nyugodtan, ha csak egy kis lelkierőre van szükséged vagy csak "ki szeretnéd sírni magad" egy sorstárs vállán.

2014. aug. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/115 anonim ***** válasza:
100%
hogy vagytok??írj légyszi ha tudsz
2014. aug. 28. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/115 anonim ***** válasza:
Minden jót kívánok, erős babák meglátod!
2014. aug. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!