Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Minden mozdulatot a "kismedenc...

Minden mozdulatot a "kismedencémben" érzek, akkor ez jelentheti hogy a baba feje beilleszkedett és hamarosan szulni fogok? Mennyi lehet még? Valakinek volt hasonló?

Figyelt kérdés
40.hetet kezdtem, eddig nem volt sem jóslóm, sem magzatvízelfolyásom. De tegnap óta mintha hatalmas kő lenne a hólyagom helyén, ha felkelek, lefekszem, leülök, lehajolok, megmozdulok mindig ott érzek erös nyomást és persze folyamatosan pisilnem kell. Vajon mikor szülök?
2014. okt. 2. 15:56
 1/2 anonim ***** válasza:
hogy történt a szülésed? igen azt jelenti ha fáj,akkor a baba szülőcsatornádba bele illeszkedett
2015. febr. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt! Vegul 10 napra ra szultem, de vegig megvolt ez az erzes, sot egyre erosodott. Vegul inditottak mert mar tulhordtam es nyitva volt a mehszaj, megsem akart megszuletni a kicsi. :)
2015. febr. 24. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!