Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek kérésre volt császára,...

Akinek kérésre volt császára, megbánta? Hol kezdjek el dokit keresni aki belemegy?

Figyelt kérdés
2014. okt. 9. 11:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Az számít, hogy másfél nap vajúdás után én könyörögtem érte? Mert senki nem volt veszélyben, mégis kértem és megcsinálták. Amúgy igen, én megbántam. Nem egy leányálom.


Magánkórházban (pl. Maternity) szerintem simán belemennek, ha nincs ennyi pénzetek, akkor nézd meg a császárarányt a kórházaknál, egyes helyeken az 50-60%-t is eléri, sőt. Ott jó eséllyel próbálkozhatsz.

2014. okt. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A Maternityt már néztem, csak nem tudom mennyire egyeznének bele a programcsászárba
2014. okt. 9. 11:22
 3/8 anonim ***** válasza:

Miért nem hüvelyi szülés?


Szerintem, ha fogadott orvosod van, meg tudod vele ezt beszélni. Sokan időzíteni szokták a szülést amúgyis, hogy akkor szülessen, amikor az orvos is ráér, nem elutazik stb.

2014. okt. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Betegesen rettegek a szulestol, titokba szedtem a fogamzasgatlot mert nem szeretnek szulni. Miutan ez kiderult a férjemmel megbeszéltük hogy csaszar lesz
2014. okt. 9. 12:04
 5/8 anonim ***** válasza:
A pszichés indok eleg hozzá. En mondjuk eloszor pszichoterápiával próbálkoznék, mert Ennek oka van.
2014. okt. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Akkor egy fogadott orvossal a legelején tudod ezt tisztázni. Tuti, meg lehet vele beszélni, nem csak magánkórházban. Nézz körbe, hogy akikhez tudsz járni, ők melyik kórházakban dolgoznak és menj el egy magánrendelésre a legszimpatikusabbhoz.


Egyébként nem annyira horror ám a természetes szülés sem. Kinek milyen, de az enyém pl. másfél óra volt összesen. Egyiktől sem kell nagyon félni így utólag látva. Nyugi.

2014. okt. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is nagyon-nagyon féltem. A fájdalomköszöböm a béka feneke alatt van. Sose volt menzis görcsöm, sose volt igazi fejfájásom, veseg9rcsöm, semmi nagyobb fájdalmam. Megkímélt eddig az élet, ezért is rettegtem, de már olyan szinten, hogy ha a szülésre gondoltam, el tudtam sírni magam.

Aztán elkezdtem jógára járni, ahol nagyon jókat tudtam beszélgetni a jógaoktatóval (ő nő és egy éve szült), beszélgettünk a félelmeimről, tanultunk lélegezni, mutatott vajúdási pózokat, ajánlott néhány erőt adó könyvet. Most ott tartok, hogy 3 hét múlva van a kiírt időpontom és várom a szülést. Ráadásul úgy, hogy nálunk nem lehet EDA-t sem kérni, gáz sincs, szóval fájdalomcsillapításra sincs lehetőség. Persze nem mondom, hogy nincs bennem félsz, de az a korábbi rettegés elmúlt.

Ezt csak azért mondom, mert ha vcan még időd a szülésig, akkor egy ilyen úton is elindulhatsz és hétha megváltozik benned is valami.

2014. okt. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
En nem bantam meg. Mielott terhes lettem, elotte gondoltam elmegyek dokihoz, nezzen mar ram, h. Mindem ok-e? Rakszures, stb... akkor rogton rakerdeztem, es az elso doki elvallalta. Nem tudom, h, ilyen gyakori-e a keres, vagy szimplan mazlim volt.
2014. okt. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!