Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A pécsi szülészeti klinika...

A pécsi szülészeti klinika gyermekágyas osztályán a kortermekröl és a szokásokrol mit lehet tudni vagy hogy mennyire tiszta?

Figyelt kérdés
Légyszi segitsetek pécsiek!Köszi!
2008. aug. 13. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 9 hete szültem Pécsen a Klinikán. Mondhatni mindennel meg voltam elégedve, nagyon kedvesek voltak mindenki - igaz én nem hisztériáztam és nem is drámáztam... Elég tiszta volt minden, a WC-k tisztasága sem a takarítókon múlt, hanem a nőtársakon...de ilyen mindenhol van. Fogadott orvosom volt vele is elégedett voltam, a szülésznő is nagyon emberi volt, szóval bennem nagyon pozitív élményként maradt meg a szülés és az ott töltött pár nap is.Ha tehetem legközelebb is ide megyek. Ha van még konkrét kérdésed írj.
2008. aug. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi,még anyit szeretnék kérdezni hogy hány ágyas kortermek vannak és a babák éjel is ben vannak a szobákban?Hogy lehet aludni és a látogatok bemehetnek a korztermekbe?
2008. aug. 13. 14:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia.Hát én ellentétbe az első válaszolokkal nem vagyok ilyen pozítiv.Pedig én egészségügyben dolgozom.Én most várom a második gyermekem és én a Megyeiben szülőm,de nem általánosítok, mert mindenki véleménye szubjektív.
2008. aug. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kisfiam július 28-án született a klinikán. A gyermekágyas osztályon 4 ágyas szobák vannak, van amelyikben van fürdő, és van olyan amelyikhez a szobával szemben van. Van egy kétágyas és egy egy ágyas szoba.

Nekem a tisztasággal nem volt problémám, takarítanak rendesen. A nővérek kedvesek, segítőkészek.

Nem egy szálloda az tény, de kultúrált. Nekem csak jó tapasztalataim vannak.

2008. aug. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Az első gyermekem 2006-ban szültem ott. A nővérekkel és orvosokkal max. meg voltam elégedve, de a gyerekekkel foglalkozó nővérekre mindenki panaszkodott. A kórtermeket szépen, folyamatosan takarítják, de a wc (én hat szobásban voltam, szemben a wc a folyosón) tényleg a nőtársak miatt hagy kívánnivalót maga után. Második gyermekemet novemberre várom, ismét ott fogok szülni, mert azoknak az orvosoknak a tudása megéri azt a pár nap -egyébként tényleg elviselhető- benntartózkodást.

2008. aug. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!