Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ennyire könnyű lenne?

Ennyire könnyű lenne?

Figyelt kérdés
A face-n sok nőt látok aki szülés után 1-2 órával már írogat meg posztolgat a babájáról képeket (ami szuper mert én is ilyen büszke leszek a kicsikémre),én meg itt parázok az első babám szülése előtt állva hogy hogy fogom viselni,mennyire fog fájni,szülés után a kórházban fogom-e tudni a babámat ellátni..........
2014. nov. 14. 13:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Egyén és szülésfüggő. Nem lehet előre tudni, mennyire fog megviselni, de pozitívan kell hozzáállni.
2014. nov. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Hmmm igen,nekem tényleg ilyen könnyű volt.Még vajúdás alatt is facen beszélgettem a barátnőkkel,családdal.

Majd gyorsan megszültem és írtam mindenkinek,tettem fel a képeket.De ez én vagyok! :D

Más nem tudom,hogy élte meg!

2014. nov. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
:D van akinek ilyen könnyű! Lehet hogy ezzel valaki megpróbálja elterelni a figyelmét.
2014. nov. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt könnyű egyik szülésem sem, de mindegyik után olyan hormonlöket töltött, el, hogy órákig aludni sem tudtam az örömtől. Az Endorfin csodákra képes!

A második nap már nem volt olyan vidám, rajtam akkor jött ki a fáradtság, de már nem sok esély volt pihenni az újszülött mellett.A harmadik napon, a tejbelövelés előtt pedig mindenen sírtam. Szintén a hormonok.:)

2014. nov. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
nem volt mék okosteló meg fb, mikor szültem , de egykor kihoztak a szülőszobából, kettőkor frissen zuhanyozva a folyosón vártam a férjem. De az első éjszaka...
2014. nov. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
átlaghoz képest nagyon gyorsan és könnyen szültem, hiába éreztem közben azt, hogy bizony ez embertelen, és belepusztulok. 6-kor lett meg a baba, nagy nehezen 11-kor elaludtam végre. Hormonbomba. Egy hegyet is arrébb tudtam volna tolni-na persze nem fizikailag, hanem lelkileg. Legalábbis így éreztem. Mondjuk nem volt okostelóm akkor még, így a fészbúkozás kimaradt.
2014. nov. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem könnyű! Én posztoltam szülés után, de nem azért tudtam mert könnyű volt a szülés. :) Soha az életben nem éreztem még ekkora fájdalmat, és minden fájás előtt azt mondtam h csak a következőt éljem túl! :D Nyilván fáj még egy darabig a gátseb (ha vágnak) de az már semmi a szüléshez képest! Persze a császárt nem tudom.
2014. nov. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
nekem császár lett a vége és a vajjúdástól meg a gyógyszerektől úgy elfáradtam, hogy kb. 8 órán keresztül aludtam a műtét után. miután felébresztettek már jött a baba, folyamatos szoptatás, félálomban, nekem nem volt időn a Facebookra, 2 hetes volt a babám mikor posztoltam. persze a férjem azért megosztotta a hírt a nagyvilággal :)
2014. nov. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Egyén és szülésfüggő is. Én a második szülés után olyan fitt voltam, hogy a megfigyelési idő után egyedül lezuhanyoztam, majd a fele cuccomat én, a másik felét a szülésznő vitte, és lesétáltunk a lépcsőn az egy szinttel lejjebb lévő gyerekágyas osztályra. Ott lefeküdtem, hogy pihenek, de pár perc múlva elindultam felkutatni a babámat. először nem akarták még ideadni, hogy pihenjek, de mondtam, csak akkor leszek nyugodt, ha mellettem van. Onnantól elláttam.
2014. nov. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Vajúdás közben en is cseteltem a ferjemmel (nem jöhetett be), szülés után pedig úgy éreztem, h a világot meg tudnám valtani (ez egeszen addig tartott, míg fel nem keltem, akkor kétszer elajultam,na az visszahozott a való világba:)) csaszaros szulesnel világomat nem tudtam két napig, szoval szitu függő.
2014. nov. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!