Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 36+1 napos vagyok,a gyerkőc...

36+1 napos vagyok,a gyerkőc már nagyon beékelte magát a kijáratba. Zsibbadok mindenhol, délelött fájdogált a derekam. Ez lehet a közelgő szülés jele?

Figyelt kérdés
2008. aug. 15. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem még korai lenne. Nekem ezek a tüneteim már kb. 4 hete megvannak, és most kezdtem a 37. hetet. Még a te babád is ráérne kibújni. Kitartás és könnyű szülést kívánok!
2008. aug. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi!!Ha esetleg beindulna,mik lennének az esélyei?Visszatartanák még?
2008. aug. 15. 18:00
 3/6 A kérdező kommentje:
VALAKI...............:(
2008. aug. 15. 20:04
 4/6 anonim ***** válasza:
Megint én vagyok :-) Én úgy tudom, hogy a 36. hétig számít koraszülöttnek a baba, tehát teljesen egészséges, fejlett magzatnak kell már lennie. Szerintem ha megszületne már, akkor is minden rendben lenne. :-) Szóval nyugi. De egyébként ezek a tünetek, amiket írtál, még hetekig eltarthatnak. :-(
2008. aug. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szia


nekem ezek a tüneteim voltak 37.hetesen és másnap megszültem....ha meleg vizre se mulik el,akkor rendes fájás,de biztatlak:lesz még rosszabb!:-))))

és nem fogják visszatartani,ilyenkor már teljesen fejlett a babócád,csak még kisebb méretre....

vigyázz magadra,még azért probáld bent tartani,bár rajta mulik,ha jönni akar,jönni fog!

könnyű és gyors szülést,jaa, és apás szülést kívánok neked!

2008. aug. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!!!

Már jobb egy kicsit.Pont az jutott nekem is eszembe,hogy lesz ez még rosszabb is!!Apás szülés lesz!:)

2008. aug. 16. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!