Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikorra várhatom, hogy rendsze...

Mikorra várhatom, hogy rendszeressé váljanak a fájások? Most az elmúlt órában így jöttek: 20-15-10 percre.

Figyelt kérdés
2010. jan. 30. 17:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem figyeld továbbra is, hogy milyen időnként jönnek a fájások. Ha nem csak "keményedés" hanem igazi fájás, akkor elképzelhető, hogy egyre sűrűbben fognak jönni a fájások, és nem is biztos, hogy rendszeres időközönként.

Nálam a kisebbik fiamnál bár burokrepesztés után, de 20, majd 15 utána 12 perc után, 8 perc után jöttek a fájások, és utána lett 5 perces.

Mindenesetre, ha 5 percesek lesznek, vagy elfolyik a magzatvíz, akkor irány a kórház.

2010. jan. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem tudom :) Nálam úgy volt, hogy a szülés előtti 3 héttel volt kétszer olyan, hogy fájás - fél óra szünet - fájás - öt perc szünet - fájás - öt perc szünet - semmi.

Milyen intenzitású a fájás, ha jól emlékszem 30-40mp-eseknek az igaziak.

Vegyél egy fürdőt és nyugi :)

2010. jan. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hajnali 2 óta vannak rendszertelenül, már egyre erősebbek, legalább 45mp-ig eltart egy fájás. Nem hinném, hogy jósló lenne, mert mozdulni sem bírok közben. 39+4hetes vagyok.
2010. jan. 30. 18:08
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha már nem tudsz közben mozdulni, az biztató! Amikor nekem ilyen volt, akkor 1 órán belül már a kórházban voltunk, 3 ujjnyira nyitva:) 5 perceseknél irány a kórház:) Könnyű szülést és majd jelezd, hogy mi újság!
2010. jan. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hol laksz, de a hóhelyzet miatt lehet, hogy érdemes lenne felhívni az orvosodat (ha van fogadott)

vagy a kórházat, és ha messze van, akkor elindulni, ha azt javasolják.

2010. jan. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Figyeld, hogy rendszeresek legyenek.

Vegyel egy furdot, ha elmulik csak joslo volt, ha nem akkor igazi.

2010. jan. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Á szerintem ez igazi. Szólj a párodnak húzzon el a kórházig!!!!!! És Gratula!!! De lennék a helyedben!!!! :) 4 hónapja szültem
2010. jan. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Tényleg igaziak voltak! :) Mire beértünk, már eltűnt a méhszáj, és indult is a szülés. :))
2010. febr. 3. 16:27
 9/14 anonim ***** válasza:
Mesélj!
2010. febr. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Éjfélkor már ébresztettem a páromat, hogy menjünk, persze még akkor sem voltak rendszeresek a fájások, tehát arra is számítottam, hogy haza küldenek. Fél 1-re beértünk a kórházba, 2.46-ra már kint volt a kis Drága, 3000g, 52cm. :)) Így gyorsnak tűnik, de valójában már szombaton hajnali kettő óta voltak fájásaim. Hát fantasztikus érzés, a világ legcsodálatosabb dolga szülőnek lenni. :)) Amikor odahozták mellém a kórházba, elkezdtem zokogni, nem tudtam elhinni, hogy ez a csoda végre velünk is megtörtént. Másfél évbe telt mire megfogant a szerelmünk gyümölcse. Szívből kívánom a próbálkozó pároknak, hogy ők is mihamarabb átéljék ezt a hihetetlen boldogságot! :))
2010. febr. 4. 09:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!