Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császáros anyukák ti hány...

Császáros anyukák ti hány hetes sebbel mentetek sétálni, mikortól csináltátok a dolgokat hajolás stb?

Figyelt kérdés
2014. dec. 5. 12:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Ahogy kijöttem a kórházból mindent csináltam, csak arra figyeltem, hogy 10kg-nál többet az első hónapban nem emeltem, meg nem has-izmoztam. Nem szokásom sem nyávogni, sem elhagyni magam. Igyekeztem minél gyorsabban felépülni:)
2014. dec. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Első gyerekkel pihenő üzemmódban voltam kb. 3 hétig, ami azt jelentette, hogy anyukám hozott kaját, de azért rendben tartottam a házat, mostam ,vasaltam, persze sokat pihentem. 2 .terhességem ikerterhesség volt, ott gyorsabb volt a felépülés, 4. napon mentünk haza és már aznap takarítottam, pakoltam , másnap már kint voltunk az udvaron, a nagyobbik lányom akkor volt nem egészen két éves és nem tudtam megtenni, hogy pihenjek, segítség nem volt.
2014. dec. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2 hétig semmi ilyesmit. aztan a 15. nap korul mar kimentem a kertbe kezzel gazolni (hajolgatas)
2014. dec. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Attól a naptól, hogy hazamentünk a kórházból. Sajnos nem volt semmi segítségem, így elláttam a gyereket, főztem, bevásároltam (igyekeztem azért nem emelni a gyerek súlyánál nehezebbet). Nem volt időm elhagyni magam, bár jólesett volna, ha kicsit többet pihenhettem volna.Szerencsére hamar gyógyultam, csak kicsit fájt a leülés-felállás az első héten.
2014. dec. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A negyedik naptól mentem sétálni a gyerekkel. Hajolgatás, pakolás meg óvatosan szintén az otthon eltöltött első naptól. Ketten voltunk a párommal.
2014. dec. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
én nem merek még nagyon sétálgatni vele, pedig rettentően hiányzik, hogy mehessünk. bár még csak két hetes lesz a sebem.pihenek is de talpon is vagyok. szúrkál a hasam elég sokat meg még fáj is.
2014. dec. 5. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!