Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utáni első menstruáción...

Szülés utáni első menstruációnál tampon?

Figyelt kérdés
2010. febr. 1. 14:02
 1/8 A kérdező kommentje:
Vagyis,ugye lehet tampont használni? Nektek jó volt az ugyan akkora mint szülés elött? (7hónapja szültem,most jött meg elöször)
2010. febr. 1. 14:06
 2/8 anonim ***** válasza:
Mármint közvetlenül a szülés utáni vérzésről beszélünk, vagy arról ami az úgymond szoptatás utáni első menstruáció? Mert a szülés után közvetlenül nem ajánlatos tampont használni, de nem is hiszem, hogy egy sima szülés után egyáltalán eszedbe jut ilyen, azért az megviseli a dolgokat odabent. De ha a másik esetről kérdezel, akkor szerintem használhatsz.
2010. febr. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ááá előző voltam, még nem olvastam, hogy mit írtál újra.. szóval ebben az esetben lehetséges. Szerintem a mérettel próbálkozz, elsőként azt használd, amit használtál korábban..
2010. febr. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én elso alkalommal betetet hasznalnek, biztos ami biztos alapon, de probald ki, ha nem zavar, elviekben miert ne?
2010. febr. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én császáros voltam, de tesóm simán szült, és ő is tampont használt az első menzeszkor. szóval miért ne?
2010. febr. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan használhatod azt amit előtte, én a 6 hetes után már "visszatértem" a régihez mert a betétet ki nem állhatom!
2010. febr. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem most az elsőnél én még csak betétet használnék, hogy lássam milyen mértékben változott odalent a helyzet.A másodiknál már nyugodtan használhatsz tampont.
2010. febr. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem pont a 6 hetes vizsgálat előtt múlt el a havi bajom. Majd elkezdem fogi bogyót szedni és most megint vèrzek. Most tampont használok. Eleinte kellemetlen volt,mintha kést helyeznèk fel. 4 nap után ez is jobb lett. Viszont egy a gond, se a normál se a legnagyobb tampon nem marad bent. Kicsúszik, ami viszont idegesít. Betètet ki nem állhatom.
febr. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!