Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Valaki véleményt mondani Dr...

Valaki véleményt mondani Dr Varga Horgosi Ágnes doktornőről?

Figyelt kérdés

Hogyan áll a betegekhez?

Mennyi idős? Kedves?

Ha jól tudom kőbányán dolgozik.


2010. febr. 2. 12:58
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kedves doktornő.Fiatal (30körüli).Multkor voltam nála s mindenre kitért,kitöltötte a kiskönyvem hiányzó részeit. Még a Baba szivhangját is meghallgatta ilyen doppler izével és elmondta hogy mi az:)
2010. febr. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Én nála szültem, mert a saját dokim külföldre ment, és őt ajánlotta. Maximálisan meg voltam vele elégedve, kedves, figyelmes, segítőkész. Nyáron volt 30:) Csak ajánlani tudom. És igen, Kőbányán dolgozik, az egészségházban, meg a Bajcsy kórházban.
2010. febr. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy az én dokim nem valami jó, és érdeklődni szeretnék hogy az ő rendelése nem kerül pénzbe?
2010. febr. 2. 13:21
 4/33 anonim ***** válasza:
Menj az egészségházba, ott is rendel, az ingyenes, és lehet ott is időpontot kérni úgy, hogy ő rendeljen. Kifejezetten kérd, hogy te hozzá szeretnél menni, akkora kérsz időpontot, amikor ott van.
2010. febr. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:

Bocsi, a telefonszámot lehagytam:)

433-3483

433-1325

2010. febr. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2010. febr. 4. 12:55
 7/33 anonim ***** válasza:
De mókás, ő az évfolyamtársam volt a gimiben (12 éve érettségiztünk). Ő a természettudományi osztályba járt és meg a humánba...Akkor még aranyos és kedves és okos lány volt, azóta nem láttam :)
2010. febr. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Kicsi a világ.
2010. febr. 5. 14:03
 9/33 A kérdező kommentje:
Jövőhéten felhívom mert most nem aktuális, remélem nem fogok csalódni benne. Az előző dokim férfi volt, és nem mondhatnám éppen udvarias, kedves megértő személynek. Durva kapkodott, ha kérdeztem valamit közbe vágott. És nekem kellett a vizsgáló székről az előttem lévő váladékos lepedőjét kicserélnem. Ennyi elég is volt belőle. Köszönöm az információkat.
2010. febr. 5. 14:05
 10/33 anonim ***** válasza:
én bajcsyban szültem, volt hogy ő vizsgált, nem volt vele semmi különös, nem volt sem túl kedves sem bunkó, olyan semmilyen, ami nem feltétlenül baj és igen nagyon fiatal. Én 30 hetesen mentem be magzatvíz szivárgás gyanúval, amit a lakóhelyemhez közeli kórházban nem tudtak megállapítani, hogy magzatvíz-e, ő 2 perc alatt megtette, szóval korrekt orvos szerintem.
2010. febr. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!