Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit lehet tudni a váci kórházról?

Mit lehet tudni a váci kórházról?

Figyelt kérdés
Dunakeszin lakom,és ha minden igaz akkor a váci kórházban kell szűlnöm. az egészségügyi reform értelmében.Kérdés, ki mit tud?Tapasztalat?Ki a jó doki?Minden érdekel...soha életemben nem voltam még Vácon,nemh kórházban..
2007. okt. 27. 22:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én a váci kórházba járok nőgyógyászati vizsgálatokra, és én elégedett vagyok a dokikkal. Csak az aszisztens csaj elég fura.Ő nem szimpi. De a dokik aranyosak. Ajánlom a Kondér Bélát vagy a Félix Istvánt.

A Ferenczit viszont nem ajánlom egyáltalán.

De ez csak az én véleményem.

2007. nov. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én még nem szültem ott,de oda járok terhesgondozásra.

Gyurkovics Iván nekem nem jött be,és el is mérte a picit,és ezzel okozott nem kevés izgalmat.

Kondér Béla most legutóbb nagyon szimpatikus volt.

A szülészetét dícsérik,bár nem én vagyok az egyetlen kismama,aki nem tudja pontosan,h mikor fog szülni,jelenleg 3 időpont van,és mindenki néz rám bután,amikor mondom,h valah akkoriban.Egy másik kismamának volt az első terhességénél ott választott dokija.Megindult a szülés,de pont akkor a doki szarvason volt.Aztán akkor kicsit alább lanyhadt a vajúdás.Erre néhány óra múlva kapott oxytocin inyjekciót.Majd visszatartatták vele a babát,amíg a választott doki nem érkezett meg.Nekem nem szimpatikus a hely,de amikor Babó megfogant választhattam,h Kistarcsa vagy Vác.Azóta már mehetnék a Szt. Margitba is,de akkor az lenne a 3. kórház.Nem azt mondom,h rossz hely,csak olyan nyomasztó,de Kondér doktor úr tényleg jó orvosnak bizonyult.

2008. jan. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!