Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszés után mikor...

Császármetszés után mikor kezdhető a torna?

Figyelt kérdés
3 hete műtöttek, elég csúnya a sebem, igaz, sürgősségi beavatkozás volt. A hasamon a bőr és a háj sajnos ráfekszik a sebemre, ezért is gyógyulok nehezen. Jó lenne ha mihamarabb megszabadulhatnák a hasamon lévő feleslegről. 105 kg vagyok, a többi "többlet" ráér később is eltünni, szeretném jó sokáig szopiztatni a kisbabámat, ezért nem diátázhatok. De jó lenne már elkezdeni tornázni, hátha annak a hatása legalább egy kicsit segítene rajtam. Van javaslatotok? Egyáltalán, a hasat érintő tornagyakorlatok eltüntetik e a hasi felesleget?
2010. febr. 3. 20:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
én 7 hetes voltam,mikor visszamentem kontrollra,akkor azt mondta a doki,hogy most kezdhetem már a tornát
2010. febr. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
szia! én 6 hetes kontroll után kezdtem. néhény hét múlva meg már "teniszeztem" nagyon idézőjelbe, csak ütögettünk egymásnak az edzővel...egyébként bármilyen kicsi mozgás (a séta is!) fontos, ha nem is konkrétan a hasra megy rá, de súlycsökkentő hatású mindenképp, mert egy csomót le tudsz izzadni ilyenektől is. amit javasolok: ha bármit mozogsz, tekerd be a has és comb környékét fóliával és gézzel. meglátod utána, mennyi víz lesz rajta! és ez még a narancsbőr ellen is jó, ráadásul nem költséges :) persze csak akkor hatásos, ha utána nem eszik meg az ember rögtön egy fél disznót :) sok kitartást, menni fog!
2010. febr. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!