Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Keresek Budapesten jó, megbízh...

Keresek Budapesten jó, megbízható nőgyógyász doktornőt. Tudtok esetleg ajánlani valakit?

Figyelt kérdés
2008. aug. 19. 12:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Dr. Bakó Erika. Rendel magánorvosként is (Bem utca - tel: 336-1111), de az Auróra utcai rendelőben is tudsz tőle időpontot kérni. Nagyon megbízható, rendes, aranyos. Nem bántam meg, hogy váltottam és őt választottam.
2008. aug. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én dr Lengyel Máriához járok, most hirtelen rágugliztam, és ezt találtam: [link]

nagyon kedves, turelmes, ami fontos, hogy naprakész, megbízható, sok nőismerősöm ajánlotta, én is csak ajánlani tudom.

A 4/6os vonalán a Mcwart (hu, nem tudom hogy irjak pontosan a megállót) ligetnél van a magánrendelése, én eddig még csak magánrendelésen voltam nála.

2008. aug. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!