Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek az első babája császárr...

Akinek az első babája császárral született, annak a többi babája is császárral fog születni?

Figyelt kérdés
2015. jan. 7. 22:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én épp most várom a második babámat (az első elhúzódó vajúdás, és szinte semmi tágulás miatt lett császár sajnos), és a dokim azt mondta, hogy megpróbálhatom a természetes szülést, azonban nagyobb az esélye az újabb császárnak. Tehát most ugyanott tartok, ahol az első babámmal, hogy nem tudom mi fog történni. Egy biztos, a dokim azt mondta, hogy a legkisebb "rossz" jelre elvisz császárral.
2015. jan. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

*császárra

bocs elírtam a mondat végét

2015. jan. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A szülészeten a szobatársam első babája császáros volt, a másodikkal volt bent, őt természetesen szülte.
2015. jan. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

Én is császárral szültem a babám, de ez egyáltalán nem jelenti, hogy a második sem természetes úton fog születni.

Én a helyedben dokit váltanék.

2015. jan. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hogy miért császárral szültél.Mert ha a babánál léptek fel komplikációk akkor,a következő terhesség esetén nagy esély van rá hogy, természetes úton születhet meg!Viszont ha pl: tágulási problémák miatt, nem tudtad meg szülni akkor valószínűbb hogy, megint császározni fognak!
2015. jan. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Egy ismerősömnél az első baba faros volt, ezért lett császár. A 2. 19!!! hónappal utána természetesen született. Aztán a 3. is természetes volt. Pedig nála 1 hetes túlhordás is volt, sőt indítani is kellett, mert nem indult meg magától. Pedig ilyenkor elvileg semelyiket sem szabadna, de végül semmi komplikáció nem volt. Szóval ha az első sürgőségi császár volt, és nem azért, mert pl. nem tágultál, hanem más okból, akkor szerintem nagyobb esélyed van a sima szülésre. De azért az 1. válaszoló se keseredjen el, neki is lehet simán a második sima szüés, ha pl. homopátiás szereket szed a tágulásra, és megpróblja magát minden fájáskor ellazítani, amennyire csak tudja!!! Ezt ajánlom neked is a figyelmedbe, kedves kérdező!

Szép és természetes szülést és jó babázást minden szülés előtt állónak!

2015. jan. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%

A kislányunk is császárral született harántfekvés miatt, épp a héten kérdeztem meg az orvosomat, hogy ha lesz kistesó születhet e hüvelyi úton.

Azt mondta, hogy én semmiképpen sem szülhetek simán, mert a császár előtt volt már egy nagy hasi (nőgyógyászati) műtétem + a császár közben kiderült hogy vérzékeny a méhem , nagyon nehezen tudták csak elállítani a vérzést (esetemben egy sima szülés után is műtétre lenne szükség emiatt, szóval inkább nem rizikózna).

2015. jan. 8. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy miért volt császár. Nekem az első császár volt (farfekvés), a második hüvelyi. Nem volt semmi probléma.
2015. jan. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem, az orvosom azt mondta, hogy 70%-a az esélye annak, hogy a következőt természetes úton már meg tudja szülni - ugyanakkor többedszerre azért jobban szokták engedni, hogy anyuka ismét a császárra szavazzon (bár ez is orvosfüggő).
2015. jan. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
En csaszaros voltam, 6 hrt mulva szuletik a masodik lanyom, huvelyi szulesre keszulunk a Doktornovel. 18 honap lesz a 2 szules kozott.
2015. jan. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!