Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A magzatvizem szivaroghat?

A magzatvizem szivaroghat?

Figyelt kérdés
39+1 hetes vagyok,elso baba. Tegnap voltam NST-n,a gep kulonosebb fajasokat nem mutatott. A mehszajertekem 1100-as. Szoktak joslofajasaim lenni rendesen. Ma reggel pisiles utan (mar a nadragomat huztam fel) meg egy adag vizszeru folyadek csorgott vegig a labamon,meg a padlora is jutott. Erezni nem ereztem,"biztos" nem pisi volt,hisz az elotte 2 masodperccel maradt abba,vele egyutt a pisi inger is. Kulonosebb edeskes illatot nem ereztem. Tettem be betet,azota is erzem,hogy szivarog. Nem omlik,de szivarog. Folyasom eddig is sok volt,de surubb es sargasabb. Viszont semmi fajas nincs most. Meddig varjak,mit tanacsoltok?
2015. jan. 13. 08:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hat elképzelhető van akinek nem omlik csak szivárog ha a baba feje mar ugy van beállva :) a patikában lehet venni olyan betétet ami megmutatja hogy magzat víz e. De lehet jobb lenne egy kivizsgálás :)
2015. jan. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
En bemennek a korhazba, mert ami vegigfolyta a labadon az a magzatviz volt, az tuti!
2015. jan. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért ha végigfolyt a lábadon és a padlóra is jutott, az már nem szivárgás.

Ne várj, menj be a kórházba.

persze nem vagyunk egyformák, nekem sem volt semmi fájásom mikor elfolyt a magzatvíz, de 6 óra múlva mégis a kezemben volt a bébi :)

2015. jan. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé magzatvíznek hangzik, ha ennyi volt,hogy a padlóra is jutott...
2015. jan. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat,ment a zold kez. Azt mondta a szulesznom is,h.menjek a korhazba. Uton vagyunk mar :)
2015. jan. 13. 10:27
 6/10 anonim ***** válasza:
Jaj de ízgi :) könnyű szülést ! :)
2015. jan. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi újság???
2015. jan. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Azt mondtak,h.vszinuleg nem magzatviz volt. Epnek latta az orvos a burkot. Hazaengedtek meg. :) Koszonom mindenkinek!
2015. jan. 13. 16:59
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Igaz nem közvetlenül a témàhoz kapcsolódik, csak gondoltam irok neked.

Én 39+2 vagyok és nincsenek nagyon szülésre utaló jelek...de akkor nàladsem??? Kisfiatok vagy kislànyotok lesz?

Neked mennyit mocorog a baba? Nekem elég lusti mostanàban...

K.

2015. jan. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Szia!

Nem, nekem sem nagyon volt semmi egyéb jelem, hogy szülni fogok esetleg. A babám most lassult be, egy 2-3 napja. De az NST-n minden rendben volt. Lehet a front miatt is, meg állítólag a vége felé belustulnak a babák. A dokim is azt mondta, hogy egyéb más jel is fog társulni (elvileg), amikor már élesben a szülés következik :) Úgyhogy ne aggódj, valószínűleg van még időnk! Nekem kisfiú egyébként! :) Jó babavárást Neked az utolsó napokra :)

2015. jan. 14. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!