Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után meddig fájnak az...

Szülés után meddig fájnak az ember csontjai, ízületei (már aki hajlamos rá)?

Figyelt kérdés

soha életem nem volt, hát most lett lumbágóm is, úgy tudom a csontok, minden szép lassan megy vissza a helyére, addig "sérülékeny" az ember.


de nemhogy a derekam, fáj sokszor a keresztcsontom is, és mindig elgémberedek.


2015. jan. 27. 13:21
 1/7 A kérdező kommentje:
*8 hónapja van ez
2015. jan. 27. 13:21
 2/7 A kérdező kommentje:
*vagy szóval örökre így marad? fájdalmakkal kell élnem?
2015. jan. 27. 13:22
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem enyhült egy idő után. Már pontosan nem emlékszem, de terhesség alatt kezdődött, és szerintem legalább a lányom egy éves koráig fájtak a csontjaim, alig tudtam aludni is miatta.

Azóta megszűnt. Szerintem a szervezetnek kell egy kis idő, amíg visszaáll.

Ha netán tovább elhúzódna, akkor viszont érdemes orvost keresni.

Most amúgy második babámat várom, és megint elkezdtem érezni...jaj. Még 3 hónapom van a szülésig, és félek utána megint egy évig szenvedek ezzel a csontfájdalommal.

2015. jan. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem embere válogatja.

Nekem sem terhesség alatt sem utána nem fájt/fáj semmim.

Kivéve ott lent :) 6hete szültem. :)

2015. jan. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

lehet egy csontkováccsal átnézetem majd magam


könnyű szülést kívánok első válaszoló :)!


amúgy nekem is csak gátseb fájt először, meg az éjszakázások miatt nem s figyeltem magamra igazán, de olyan 4-5 hónaposan kezdődött a derekam, hogy alig birom hajlásból felemelni a pihe babát..alig birom tartani fürdetésnél (nagy kádban a kiskád, hajlongok, de nagyon macerás lenne vizet urcolászni fürdetni)meg olyankor fáj még a térdhajlatom is kegyetlen.

2015. jan. 27. 13:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Vegyél kurkumát (fűszer) és tegyél minden ételedbe. Kezdve a tojás rántottától, a húslevesen át, a sült krumli, rizs-be. Két hét alatt elmúlnak az ízületi fájdalmaid. Tapasztalatból tudom.
2015. jan. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm!:)
2015. jan. 27. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!