Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés előtt törvényszerű a...

Szülés előtt törvényszerű a vizesedés, dagadás?

Figyelt kérdés

2015. jan. 28. 08:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Én se nem vizesedtem, se nem dagadtam. Szülés után viszont pár napig nagyon be volt dagadva a lábam.
2015. jan. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Pont ugyanúgy mint az első válaszolónak. Szülés előtt nem vizesedtem, utána pár napig ötszörösére volt dagadva a lábam.
2015. jan. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem, én egyáltalán nem vizesedtem. (gondolom azért is, mert tél volt és hideg)
2015. jan. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is szülés után vizesedtem, jópár napig nem látszott a bokám, de aztán lement szépen.
2015. jan. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sem szülés előtt, sem szülés után nem vizesedtem. Téli és nyári szülésem is volt.
2015. jan. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem feltűnő ugyan, de érezhetően vizes a bokám és a kezem is. Az arcomon is észre lehet venni.
2015. jan. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem volt vizesedés sem dagadás,pedig a nyáron született a lányom
2015. jan. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem, fiamnál vizesedtem de annyira hogy végül 39ik héten be is fektettek a kórházba. Lányomnál nem vizesedtem nem dagadtam.
2015. jan. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kislányom van, a szülés előtt 1 hónappal elkezdtem vizesedni, s nem fértem bele a cipőmbe sem, akkor gondoltam nem megyek dolgozni többet :)
2015. jan. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!