Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek nem volt keményedés,...

Akinek nem volt keményedés, görcse, jóslófájása egész idő alatt, hogyan élte meg a vajúdást? 38 hkm

Figyelt kérdés
2015. febr. 6. 15:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Fájt, de kibírható volt, igaz mindössze 5 órán keresztül tartott, a kitolási szakasz nekem sokkal rosszabb volt.
2015. febr. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Keményedés nálam a 20. héttől kb. a 7. hónap végéig elég durva volt. Ezeknél nem egyszer le kellett ülnöm, mert alig kaptam levegőt. Jósló semmi, gyakorlatilag a burokrepesztésig (ez 3 ujjnyi méhszájnál volt) nem éreztem fájást. Utána derült égből villámként nagyon bedurvultak, mondhatni meglepődtem, nemnagyon tudtam mit kezdeni a helyzettel, kicsit jobb lett volna fokozatosan. De nagyon gyors volt az egész, nem volt 3 óra, a kitolás ebből max. 5 perc. Összességében nagyon jó élmény maradt, csak a fokozatosságot "hiányoltam".
2015. febr. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Ditta323 ***** válasza:
Még nem kaptam oxy-t branülbe ment a hülyeség, viccelődés, asszem 2 adag oxy megtette a hatását, mert nem volt fél óra és megszületett a lányom.
2015. febr. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!