Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ihatom a málna levél teát?...

Ihatom a málna levél teát? Holnap kezdem a 36 hetet. Vagy várjak még pár napot?

Figyelt kérdés
2010. febr. 10. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igyad nyugodtan. Nem bizonyított, hogy bármit is tesz, vagy nem tesz.

Nekem legalábbis nem használt, 26 órás szülésem volt...

A másodikkal nem ittam, akkor meg 4,5 :o)


Szerintem nem ezen fog múlni, de főleg ha hiszel abban, hogy segíteni fog, akkor idd!


Jó szülést!

2010. febr. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Háát... Én leginkább bízok ilyenekben. Tudom hogy nem bizonyított de ha ajánlják akkor csak segít nekem is. Legalábbis remélem. Neked kis görcsök sem voltak? Mert itt úgy olvastam hogy azokat is csinál.
2010. febr. 10. 14:35
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem csinált sem görcsöket, sem tágulást sem semmit. Szerintem aki könnyen szül az teával és anélkül is pont olyan könnyen szült volna, honnan tudja hogy a teától volt olyan "gyors" a szülése? Első fiamnál ittam, 16 óra vajúdás után császár, másodiknál nem ittam 2.5 óra múlva a kezemben volt a fiam. Szerintem humbuk, placebo, pszichés segítség.

Kezd el nyugodtan, ártani biztosan nem fog!

2010. febr. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az elsővel (is) sokat keményedett a hasam, de nem volt fájdalmas, még a vége felé sem, csak amikor "rendesen" beindult.

A másodikkal meg éppen hogy rengeteg fájdalmas görcsöm volt, egyszer be is mentünk a kórházba "tévesen", no az már 2 nappal a szülés előtt volt. Az utolsó 3 hétben minden nap "szülni akartam", a doki szerint lehetett volna is, mert nyitva voltam, mégsem történt semmi.

Szerintem a babák megvárják a nekik megfelelő időpontot, aztán "elindulnak". :o)

Azért két hetet még várj! :o)

Aztán jó szülést!

2010. febr. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan elkezdheted. Az elso terhessegem alatt a 36. heten kezdtem inni napi egy bogrevel (3 deci viz, egy evokanal malnalevel). Ket hettel kesobb emeltem az adagot ket bogrere, mert izlett. 39 hetesen szultem, nekem nagyon gyors szulesem volt, lehet, hogy nem a tea miatt, mindenesetre nekem izlett es ugy gondolom, hogy vesziteni valom nem volt vele, igy most a masodik babaval is iszom. Most kicsit elsodortak az esemenyek es 37 hetesen jutott eszembe, hogy inni kellene, napi ket bogrevel iszom.
2010. febr. 12. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2010. febr. 13. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!