Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ez lehet a szules megindulasan...

Ez lehet a szules megindulasanak a jele, vagy csak a babam helyezkedik? 37+6hkm

Figyelt kérdés

Reggel ebredes ota erzem mintha hascsikarasom lenne, olyan mintha alul tele lennek szellel es wc-znem is kene. Annyira "csikart" , hogy a zoknit alig tudtam felhuzni, mert nem birtam megemelni a labam. Aztan sikerult egy kicsit wc-znem, de meg mindig ugyanaz az erzes volt par ora mulva is igy egy glicerines kuppal rasegitettem a dolgokra. De attol sem jott ki tulajdonkeppen csak normalis mennyiseg.

Viszont jarni azota is nehezen tudok emiatt a feszito erzes miatt.

Vettem egy furdot, majd' egy ora hosszat ultem a kadban, ott is ereztem meg azota is ugyanugy.

Akkor nem erzem ha a labdamon ulok.de amugy gornyedve jarok.

Ez szerintetek lehet jel hogy elindul a kicsi?

A hasam meg fent van amugy, nyakdugot nem vettem eszre, hogy tavozott volna. Josloim hetek ota vannak, egesz erosek is.



#hascsikarás #Szules jele #feszito erzes
2015. febr. 6. 17:51
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Igen, valoszinu hogy joslok voltak.

Mi ma voltunk korhazlatogatason, korbevittek a szuleszeten. A vegen "szerencsesen" bentragadtunk a liftben ugy kb negyven percre. Osszesen 17-en, koztuk velem egyutt 8kismama. En az elen a betoltott 38.hetemmel :-/ Biztos volt negyven fokos hoseg mire a tuzoltok kinyitottak az ajtot :-/ oxigen meg szinte semmi. Csoda ha ezutan ma nem indul meg a szules :-)

2015. febr. 7. 17:45
 12/17 anonim ***** válasza:
Pedig jó lett volna, nem? :-)
2015. febr. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Jo lett volna :-) amugy azota mintha gyakrabban kemenyednek :-) huuu nem hiszem el milyen turelmetlen vagyok mar :-)
2015. febr. 7. 18:40
 14/17 anonim ***** válasza:
Elhiszem. :-) Ez a legnagyobb dolog egy anya életében. :-) Nálam nincs semmi, megyek takarítok egy kicsit. :D
2015. febr. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Nalam sincs azota semmi. En epp kokuszos kockat sutok :-) jo takaritast ;-)
2015. febr. 7. 21:15
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is hasolóan érzem magam kb.36.hét óta ,mint Te.

Nálam nyákdugó is távozott ,és 2111 a méhszájam. Sajnos azóta is csak várakozok,pedig már a 40.hetet töltöm :)

2015. febr. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Huuu az igen...akkor keszulok meg par hetre en is...

En meg mindig nem lattam nyakdugot tavozni egy icipici darabot sem es a megszajamrol fogalmam sincs h hohgy all mert nem neztek meg egyaltalan :-/

Kisfiut vagy kislanyt varsz?

2015. febr. 8. 10:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!