Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Melyek azok az indokok,...

Melyek azok az indokok, amelyek alapján császármetszést lehet kérni és tanácsos is úgy szülni?

Figyelt kérdés
(pl. pánikbetegség, korábbi méhszájsebbetegség, ikerszülés... stb. ?)
2007. okt. 29. 22:14
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
ha az orvosod ugy rendeli szulj igy,olaszban nalunk 3ezer euroba kerul,ha nem indokolt.ikernel sem torvenyszeru,ha a baba nem jol helyezkedik,nyakan a zsinor,egyeb problemaknal javasolt.de mig egy normal szules utan egy ket hetig max enyhe fajdalmat erzel alul,a csaszarosok igen kemenyen megszenvednek hiszen sebeszeti beavatkozasnak voltak kiteve,kellemetlen a szoptatas,faj ha kohogsz tusszentesz,katetereznek es beontest is adhatnak,tovabb tart a gyogyulas es hasszoritot sem huzhatsz.a pocid szep nagy ures lotyi lesz es sokkal tobb idobe telk mig regihez hasonlo alakod lesz.a normalis szulesnel pedig egy nagyon sexi aranyerrel lehetsz buszkebb,de azt jobban tudod takarni mint nagy hasad,es elmulik hamar.de ugyis az azt koveto orom a baba majd ha nem is feledteti de csillapitja ezen fajdalmakat
2007. okt. 30. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
87%

Szia


Teljesen egyetértek az előttem szólóval. Ha az orvos szerint nem indokolt a császár, inkább szülj simán! Egyébként nekem is volt méhszájsebem és plasztikázták is. Ez nem akadálya a szülésnek.

2007. okt. 30. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
78%
4 gyereket szültem,nem volt leányálom,de a világér sem kértem volna érzéstelenítést vagy császármetszést.Szerintem ha a baba vagy a te egészséged miatt nem indokolt akkor felejtsd el.
2007. nov. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!