Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Influenza miatt látogatási...

Influenza miatt látogatási tilalom van. Ezért apát nem fogják beengedni a szülésre?

Figyelt kérdés
2015. febr. 12. 10:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Így van sajnos. Ha van ismerős a kórházban, de akár a fogadott orvos is segíthet, h ha nem is végig, de ott legyen az apuka is.
2015. febr. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tesóméknál be kellett oltatni influenza ellen apukát (időben), és úgy mehetett be. Ez 5 éve volt.
2015. febr. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia

Én tegnap szültem,nálunk Apa végig bent volt, annyi, hogy megkérdezték nem-e beteg.

Nincs beoltva!

2015. febr. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
De, be szokták. Majd utána nem mehet be látogatni, amíg haza nem engednek. Érdemes lenne a kórházban rákérdezni.
2015. febr. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Eszembe jutott :),h ez kórházfüggő. Mi tavaly pont így jártunk, és nálunk (Tatabánya) nem engedik be ilyenkor az apukát. Viszont mondták,h a fehérvári kórházban másképp van, mert ott ha vitt az apa egy igazolást,h nem beteg, bemehetett. Szóval hívd fel a kórházat, kérdezd meg,h nálatok hogy működik. (1es vagyok)
2015. febr. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
szerencsére van fogadott dokim, gondolom így nagyobb az esélye,hogy bent legyen. De remélem addig még nem szülök, tegnap voltam vérvételen és akkor sem engedték őt be, eddig semmi bajom nem volt, mostanra már a torkom kezdett el fájni, remélem nem kaptam el mert ígyis most jöttem ki nem rég egy hasmenéses vírusból!!
2015. febr. 12. 13:08
 7/8 anonim ***** válasza:
A Bp.-i Margitban apukák bemehetnek a szülésre, csak a látogatókhoz nem mehetnek ki a frissen szült anyukák. Mondjuk ott amúgy sem mehetnek be szerencsére látogatók az anyukákhoz és a babákhoz.
2015. febr. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kórháza válogatja. Szolnokon beengedik akkor is Apát, ha nincs beoltva, de Bp-en tudok olyan kórházat, ahol nem!
2015. febr. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!