Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dr. Sávai Györgynél tervezzük...

Szandi91 kérdése:

Dr. Sávai Györgynél tervezzük a szülést. Nála mennyibe kerül a szülés? Az öltözőbe nála ki volt íva, hogy szülésre felkérés 120. 000 ft. Akkor annyi a szülés vagy arra jön majd még?

Figyelt kérdés

#szülés #Sávai
2015. febr. 28. 09:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi jön még rá? Ezt hogy érted?
2015. febr. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ugye nem gondolod h a felkérésért és majd a szülèsért is külön kell fizetni??!!

120 ezer a szülés.

2015. febr. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Egy ismerős szerint, a felkéréskor kell fizetni, majd a szülés után még hálapénzt kell adni...
2015. márc. 1. 09:23
 4/9 anonim ***** válasza:
leszakad a pofam!komolyan kiirta az oltozobe, hogy mennyit ker????
2015. márc. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igy van... de legalabb nem kell rakerdezni. Csak hat, ennyi a vege vagy meg kulon halapenz kell? Jobb tisztaban lenni a dolgokkal.
2015. márc. 2. 08:13
 6/9 anonim ***** válasza:
Biztos h nem kell külön. Ezt is a szüléskor kell odaadni, mert pl ha nyaral külföldön akkor eleve nem kap semmit mert ott sem volt. Miért is kapna?!
2015. márc. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is nála szültem 11 hete:)

Szülés ára 120.000Ft. Mikor én szültem még "csak" 100ezer volt! Akkor a terhesgondozás 8000Ft volt, mikor már a kontrollra mentem hozzá már egy 10est kért el:) Emelte a tarifát:) Miután megvolt a baby, 4dik napon mikor szedte ki a varratot és mehettünk haza akkor adtuk át a borítékot neki:)

2015. márc. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7-es vagyok,bocsi mert a kérdésedre csak félig válaszoltam:)

Nem jön erre semmi sem! Ennyi a szülés és kész:) Plusz ha a magánrendelőjébe jársz,természetesen 10.ezer.

2015. márc. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
De vigyázz mert rafinált doki! Jó orvos,de Rafinált:)
2015. márc. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!