Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vannak ilyenek, hogy a nő...

Vannak ilyenek, hogy a nő bemegy a kórházba, és onnan nem megy haza és ott marad megszül 30 perc, vagy pár óra alatt?

Figyelt kérdés
köszönöm előre a válaszokat,tapasztalatokat.

2015. márc. 8. 10:39
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
persze hogy van
2015. márc. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
52%

Nem nagyon értem a kérdésed.

Bementem a kórházba fájásokkal és 5 óra múlva megvolt a babám.

2015. márc. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, mi nem bementünk, hanem benn feküdünk, de a szobatársamnak már voltak fájásai, de nem vészesek, megvizsgálta a doki, mondta nah itt lassan baba lesz, apuka épp hogy beöltözött, meg is volt a baba, kb 20 perc alatt, pedig első baba volt. Mondta is a szülésznő, ő még ilyet nem látott :)
2015. márc. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
1 kismama bemegy a kórházba,és semmi előjele nincs,hogy hamarosan szülni fog.Az orvosa közli vele,a vizsgálatok után,hogy nem mehet haza,mert hamarosan baba meg fog születni. Vizsgálatok után minimum 1,max 5 óra múlva meg lesz a kisbaba az anyukának.
2015. márc. 8. 10:58
 5/28 anonim ***** válasza:
Úgy érted, hogy nincsenek fájásai?
2015. márc. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk az első babám indított szülés volt túlhordás miatt. Fél napon át csepegett belém az oxitocin, de enyhe, menstruációs görcs-szerű fájdalmon kívül mást nem éreztem közben. (Pedig tágultam!)

Attól a perctől kezdve, hogy lélekben eljutottam odáig, hogy "igen, most már meg AKAROM szülni, és az se baj, ha fáj, na innentől kezdett el igazán fájni. :P Ettől a pillanattól számítva másfél óra múlva megvolt a picim. :)


Második babánál hasonló szituáció, csak ő spontán indult. Fél napon át elviselhető menstruációs görcsök (simán jöttem-mentem, pakolásztam, még indulás előtt végignéztem párommal a Csillag születik-et :) ), mire a kórházba értünk, addigra erősödött fel szinte folyamatos, erős fájássá a dolog, a liftben már csillagokat láttam ;) .

Itt is érkezésünk után másfél órával született meg a baba. :)


Szerencsés alkat vagyok, mert magas vagyok, így az átlagnál szélesebb a csípőm egy picivel. A magzatvíz is mindkét babánál csak a végén folyt el, állítólag ez is számít.


Teljesen fájásmentesen nem lehet szülni, legfeljebb császárral. De én vagyok rá a példa, hogy végig lehet csinálni kibírható fájásokkal is, nincs megírva, hogy napokig kell szenvedni. (Igaz, az utolsó másfél órák nekem is kemények voltak, de ez még abszolút kibírható.)

2015. márc. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Ötös válaszoló ugy értem,hogy nincsenek semmilyen fájáso,magzatvíz se folyt el.vizsgálat közben vagy azután,indul meg a szülés és jön ki a baba.akkor hamar megszül a kismama,pár óra vagy pár perc múlva.
2015. márc. 8. 11:23
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Reggel be kellett mennem vizsgálatra, fájás mondhatni semmi. Doki azt mondta, ki vagyok tágulva, mehetek a szülőszobára. Mondom remek, de én erre nem készültem, haza kell még mennem. 11 körül kaptam meg a beöntést, fél 1-kor az oxit és 16,10-kor megszületett a babám. 2. gyerek.

Az elsővel fél 1-kor kezdődtek a fájások és 3,20-kor született. Hajnalban.

2015. márc. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

attól függ mi történik a vizsgálatnál

(nekem a nem minőstem milyen sztk s terhesgondozó kézzel rátágított 36 hetesn..)

2015. márc. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

meg előttem levő is minek kapott oxit..?

úgy siettetnek a dokik mindent :(

2015. márc. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!