Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Egy magánorvosnál körülbelül...

Egy magánorvosnál körülbelül mennyibe kerül a szülés?

Figyelt kérdés
Az egész folyamatra értem, kivizsgálásokkal, stb.
2010. febr. 17. 08:38
 1/5 anonim ***** válasza:
ez orvostól függ, és szerintem az sem mindegy, hogy melyik városról beszélünk. általában 5-10 ezer között van egy terhesgondozás, azt mondják szülésért ennek 10szeresét szokták adni, de ez szerintem hülyeség. egy 10ezer forintos terhesgondozás után én már nem adnék még 100 ezret a szülésért. mindenki a maga pénztárcájához mérve ad.
2010. febr. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én még nem számoltam ki, de havonta egyszer mentem hozzá 7000/alkalom a 36. hétig. Most már a kórházba járok nst-re ott nem fizetek semmit. A szülésért úgy gondoltam 50-et kap persze csak akkor ha elégedett leszek a végén.
2010. febr. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Magánrendelés 8000 volt, de ha csinált hüvelyi uh-t, akkor 10.000.Szülésért 70-et adtam.Nst-t kórházban csináltattam ingyen.Vérvételt szintén.Tudnillik vannak magándokik, akiknél a vérvételt is meg lehet csináltatni.4D-n is voltam kétszer.Az első alkalom 14.000 volt, a második 12.000. Csináltattam kombinált-, és integrált tesztet.Az egyik ingyenes volt a kórházban, a másikért 14-et kellett fizetni.
2010. febr. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Még csak annyit, hogy körülbelül hányszor kell menni vizsgálatra terhesség alatt? (mondjuk havonta egyszer?)
2010. febr. 19. 08:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Magánorvos általában 4-5 hetente szokott visszahívni ha problémamentes a terhesség. Sztk-ba talán ritkábban, azt nem tudom én magándokihoz járok.
2010. febr. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!