Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Bealudtatok a fájdalomba?

Bealudtatok a fájdalomba?

Figyelt kérdés
Az egyik előző kérdésnél többen írtátok, hogy bealudtatok a fájdalomba szülés közben. Velem is történhetett hasonló, bár én ezt mindig a gáznak tulajdonítottam. Valaki tudja ennek az okát? Hogyan lehet bealudni a fájások közepette? Nekem olyan ájulós érzés volt, kíváncsi lennék a magyarázatra!
2010. febr. 17. 08:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én is beájulgattam, de a doki meg a férjem csak kimosolyogtak, és azt hitték félre beszélek, mert mikor kérdezett a doki, mindig visszakérdeztem mit is mondott, és nem mindig a kérdésre válaszoltam: nem azt hallottam amit mondott, tök mást válaszoltam, ők meg azt mondták félre beszélek. Pedig én csak arra válaszoltam, amit értettem, még ha nem is azt mondták. A végén már nem is vitatkoztam (mármint szülés után, mikor már igazán magamnál voltam) egyikkel sem, nem értették, hogy nem beszéltem én félre. Lehet hogy kicsit bugyután fogalmaztam, remélem azért érthető kicsit.
2010. febr. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Be, elég rendesen :D két perceseim voltak, és simán bealudtam. a párom keltegetett, több-kevesebb sikerrel :D

esküszöm jól esett :D

2010. febr. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is kb a kétperces fájások közben majdnem aludtam, mondtam is, hogy annyira álmos vagyok, aludni akarok, de persze aztán jött a köv. fájás...

Aztán amint kibújt a bébi, mintha aludtam volna vagy 10 órát közben, annyira kipattant a szemem, hogy mindenfélét kérdezgettem, már nem is mertem zavarni a dokit munka közben :o))

2010. febr. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

A 2 percesek között nem, de még az 1 perceseknél sem, viszont amikor már megvolt az 5 ujjnyi, és beállt a buksija is helyesen, akkor 10!! percet aludtam, konkrétan nem vettem észre, hogy bekötötték az oxitocint a bal karomba, csak mikor jött egy borzalom, akkor tértem magamhoz, és mondták, hogy OK, kész vagyunk, ezt a fájást még utoljára eresszem el (akkor már fél órája el kellett eresztenem a tolófájásokat! :S ), de a következőnél toljak minél erősebben.


Előtte soha nem gondoltam, hogy szülés közben el lehet aludni, de akkor mégis nagy segítség volt az utolsó pár perchez!

2010. febr. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

9:53-as vagyok. :)

Igen, annyira igaz, amit a 21:04-es írt! :) Amikor kibújt a kicsi hirtelen - a sok adrenalintól - felébredtem és 2 napig nem is aludtam. :D:D Hirtelen nagyon kipihentnek éreztem magam. Aztán egész éjjel a szülésre gondoltam és azért nem aludtam. :D

2010. febr. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!