Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hasznalta valaki az Epino...

Rufilla kérdése:

Hasznalta valaki az Epino vagy Aniball labdat szules elott? Tenyleg segit? Allitolag segit felkeszulni a szulesre, tagitja a gatat es akkor nem kell hogy vagjanak. Van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés

2015. márc. 29. 23:48
 1/1 anonim válasza:
100%
Én 39 évesen szültem először, és nem volt szükség gátvágásra,... szerintem az Aniballnek köszönhetően. Mikor teherbe estem, megkérdeztem a szülésznőmtől, aki egyébként rendkívül rendes volt velem, hogy érdemes-e használnom az Aniballt. Ő azt mondta, hogy a szülészeti körökben úgy tartják, csak azoknak a nőknek érdemes Aniballal gyakorolniuk, akiknek a hüvelye -így simán- szét tud tágulni 4,5-5 centire. Mert, ha nem, akkor szerintük az Aniballal sem lehet majd valőszínűleg annyira kitágítani, hogy egy 10 centis babafej kiférjen gátvágás nélkül. Ezt a nőgyógyásznál meg tudják mérni (mármint, hogy mennyire tágul így elsőre). Azt is mondta a szülésznőm, hogy ha nem akarok ezért nőgyógyászhoz menni, akkor egy ekkora vastag műpénisz is megteszi. Bármely szexboltban kapható. Én ez utóbbi módszerrel mértem, s belefért, ha nem is olyan könnyen.:)) Aztán vettem Aniballt, és azzal tágítottam tovább. Eleinte nehéznek tűnt, de aztán ráéreztem, hogy kell. Mitán szültem, 4 héttel újra kezdtem használni az Aniballt, hogy erősítsem a hüvelyizmomat. Sokan attól félnek, hogy az Anniball annyira kitágítja a hüvelyt, hogy majd a szex nem fog működni. Ez nagyon nem így van, mivel az Anniballal nem csak jobban fog tágulni szükség esetén a hüvely, hanem egyben izmosodik, erősödik is. A lényege a gyakorlatoknak, a hüvely ismételt összeszorítása is egyben.
2016. ápr. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!