Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Normális, hogy császármetszés...

Normális, hogy császármetszés után 5 nappal szúr a külső varrat?

Figyelt kérdés

5 nap múlva szedik ki, de ma reggel elkezdett szúrni. (Le van még ragasztva gézlappal, nem merem levenni róla, így nem látom, hogy milyen.)

Ez a szúrás természetes, vagy menjek be a kórházba?



2015. márc. 31. 09:32
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


Valószínűleg a te damilod végén semmi nincs. A barátnőmnek se tettek rá semmit, se gyöngyöt, se gombot.

2015. márc. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az egyik végén tutira van egy gombszerű izé, azt láttam. A másik végén szúr, ott nem tudom hogy van-e rajta bármi, vagy hogy egyáltalán kell-e rá.
2015. márc. 31. 09:45
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem 1 évvel császár után is sokszor szúr, ég fáj. doki látta szép a seb gyógyul.
2015. márc. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tenyleg a damil vege szur.Nezd meg nyugodtan, egyaltalan nem csunya latvany.Nekem mar az elso nap levettek a kotest, egyaltalan nem volt veres vagy varas, a varratnak is csak a kilogo vege latszott.Gyakorlatlag ugy nezett ki, mint mikor szorosan osszecsiped a borod es kozepen egy csikot latsz.
2015. márc. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

5 napja volt az én császárom is és nekem is ma kezdett el kegyetlenül szúrni,fájni.

Én levettem a kötést.

2015. márc. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Semmi gond, a varrat szúr, irritálja a bőröd.

Nekem hosszanti császár sebem van, most varattam újra, mert csúnya volt..., és most is szúrt kb az 5. naptól. Aztán elmúlt varrat szedés előtt. 2 hétre szedtek varratot.

2015. ápr. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!