Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Egri kórházba mit kell vinni...

Egri kórházba mit kell vinni magunkal?

Figyelt kérdés

A babának és nekem mit kell vinni? Illetve milyen a szülészet? Kedvesek az ott dolgozók? Érzéstelenítésre van lehetőség?

32hkm



2015. ápr. 3. 17:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Babanak pelus,ruhak.Hajnalban ki kell tolni oket az ujszulottre es furdetik,majd visszahozzak.Addig van a vizit anyukaknak.Furdes utan nezi a gyerekdoki a gyerekeket,ugy hozzak vissza oket.Neked kell haloing szuleshez is.Papucs,kontos.Betet szules utanra,turolkozo.Nem fognak adni erzestelenitest,vegig mondja majd a szuleszno,hogy nem jo a babanak.Kb rad se fognak nezni :-D X idonkent tagulas,magzatviz tisztasag nezese,ekg es annyi.Nem mondanam hogy nem kedvesek,mivel en reggel fel 6es este 10kozott 3x talalkoztam barkivel is.Undorito amugy az ujszulott osztaly.Kenyelmetlen az agy,a wc-t meg szerintem nem takaritjak.Zuhanyzoba se fogas,se szek.Ablakon a szel siman jon be.Engem kb ezek fogadtak 2,5 eve.

Sok folyades es wc papir is kell.A csecsemosok kedvesek voltak amugy,legalabbis az a 2-3 akik bejartak.

2015. ápr. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!