Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Létezik h szülés után 9...

Létezik h szülés után 9 hónappal szétnyíljon a gátseb? mi ilyenkor a teendő? Doki? mit fog csinálni?

Figyelt kérdés
tegnap este éreztem h fáj feszít ott lent elmentem fürödni oda nyúlok érzem h vmi nem stimmel. megnèztem a tükörbe és az eleje olyan mint ha meg lenne nyílva

2015. ápr. 17. 05:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Tuti nm nyilt szét. Inkább fekély vagy pattanás lehet. Nézesd meg azért.
2015. ápr. 17. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
fekély? az mi?
2015. ápr. 17. 08:15
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos, hogy 9 hónappal a szülés után nem nyílt szét a seb, valami más lesz, de menj el orvoshoz, és nézesd meg mindenképpen!
2015. ápr. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Márpedig van. Nemrég olvastam, hogy egy anyukának másfél év után nyílt szét valami 2 centin, ha jól emlékszem. Mákja volt, nem kellett újra varrni neki, de bement és valamivel összehúzták neki. Nekem már 4. alkalommal nyílik meg egy icipici pötty helyen, hogy kilökjön egy kis varratot. Általában középen szokott. Majd 5 hónappal vagyok császár után. Max egy hete, hogy legutóbb kinyílt, de csak egy max 2 napra szokott, aztán következő nap már be is gyógyul.
2015. ápr. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
4-es, GÁTSEB, nem a császárról van szó!
2015. ápr. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!