Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár utánra milyen fajta...

Császár utánra milyen fajta haskötőt, hasleszorítót vált be nektek?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 25. 16:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Őszintén? Semmilyen. Majd' beszartam, ha hozzáért valami a heghez.
2015. ápr. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
En sem hasznaltam haskotot, megis teljesen lapos lett a hasam.Nekem egyebkent erintesre egyaltalan nem fajt a hegem, sot tusszenteskor, kohogeskor, neveteskor a kezemet vagy kisparnat szoritottam ra, mert ugy kevesbe ereztem a belulrol sugarzo fajdalmat.
2015. ápr. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én sem tudtam haskötőt használni. Nem fájt, de egyszerűen kellemetlen volt, ahogy a hegemhez ért a haskötő.

Szerencsére nekem is hamar visszahúzódott a hasam.


[link]

Ilyenem volt amúgy, és az egyik természetesen szült anyuka ismerősömnek tökéletesen bevált. Nekem császárral nem.

2015. ápr. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem is pont ilyen volt, mint az utolsó hozzászólóé. Kipróbáltam először síma szülés után, aztán császár után, egyik után se bírtam. Egyszerűen kellemetlen volt. Gondold el, alapjáraton milyen érzés, ha legalább egy számmal kisebb gatyót veszel fel. Egyébként én lefotóztam a hasam 1 hónappal császár után és most, 4 hónappal császár után, iszonyat sokat ment vissza a hasam és nem hittem volna, pedig azt hittem, hogy olyan csúnya kötényhasam marad. De most már elkezdtem benne hinni, hogy ha még rágyúrok majd egy kicsit, még szebb is lehet. Persze marad majd egy kis fölös bőr, de már tök jól néz ki szerintem:D Visszamegy az magától is. Ha meg nem, akkor használhatsz akármilyen leszorítót. (sajnos valakinek nem megy vissza, de szerintem sokaknak, akiknek nem megy vissza azért se megy vissza, mert nem fogytak le kellőképpen. Még rajtam is van fölösleg-alapjáraton volt, ha még azt leadnám, sokkal jobban nézne ki)
2015. ápr. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Masodik csaszarom lesz, elsonel nem hasznaltam, de nehezen ultem fel fekvo helyzetbol es nagyon fajt sokaig nagy hasam volt, arra gondoltam hogy az segitene tartani a hasam es talan nem fajna annyira. De annyi fele van.
2015. ápr. 25. 21:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor neked inkább kismamáknka való pocaktartó kéne, vagy valami hasonló
2015. ápr. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Chicco, Brendonban vettem, én nagyon szerettem anno! Úgy jól összetartott szülés után :)
2015. ápr. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!