Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki szült már az Uzsokiba...

Aki szült már az Uzsokiba nyáron leirna az emlékeit milyen volt? Természetes és császármetszés is érdekelne

Figyelt kérdés

Érdekelne a szuloszoba es a muto is mennyire van meleg, lehet e valami 'hűtést' kérni, illetve a kórházi napok hogy teltek? Mennyire van meleg a szobákba? Stb... :)


Juli közepére vagyok kiirva.



2015. máj. 8. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Én tavaly augusztusban szültem ott! Nem nagyon emlékszem hogy melegem lett volna! Engem császároztak, hát a szülész orvosok nem voltak valami kedvesek viszont az aneszteziológus nagyon aranyos volt és a gyerekorvosokról is jó véleménnyel vagyok, alapvetően jól éreztem magam, szép a környezet! Nekem mondjuk az is hozzá tett a jó hangulathoz hogy jó szobatársakat fogtam ki! 4 ágyas szobák vannak, van baba fotózás! Én összeségében elégedett voltam:)
2015. máj. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Facebook, Uzsokiban szültem csoport! Gyere, várunk szeretettel :)
2015. máj. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Ismerem a csoportot pont azért írtam ide... oda nem nagyon lehet leirni a frankót mert sértődés van belőle... :( hátha így arc és név nélkül mást is írnak nem csak a szépet...
2015. máj. 9. 10:57
 4/6 anonim ***** válasza:

Én ezt nem tapasztaltam :-O De persze nem olvasom a csoport minden betűjét.

Mondjuk a kérdésedre nem tudok válaszolni mert januárban szültem, de én tényleg csak pozitívumokat tudnék mondani.

2015. máj. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja egy valamire tudok: a műtőben mindig hideg van. Ez előírás, ezzel.is a fertőzésveszélyt csökkentik.
2015. máj. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én sem olvasom a csoport minden betűjét csak tapasztalom hogy ráförmednek az emberre ha nem egyezik a többséggel a véleménye... Amugy jókat irnak olvasnak csak ugy érzem mást nem lehet irni csak a pozitivot...
2015. máj. 11. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!