Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tegnap este 6percenkent...

Tegnap este 6percenkent jottek a joslok reggelre elmult, elment a nyakdugo ami rozsaszines volt, suru vizelesi ingerem van, kemenyedesen kivul mast nem erzek?

Figyelt kérdés
Volt mar valakinek hasonlo?ha igen mikor szult? irjatok pls! 38+5hkm

2015. máj. 15. 13:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Eltarthat még 1-2 napig is, lazíts és pihenj sokat, simán lehet elhúzódó látens szakod, ez még nem a vajúdás, de alakul...! Türelem! :)
2015. máj. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ertem es koszi szepen! mar annyira varom h lathassam a kis hercegemet! :)
2015. máj. 15. 13:20
 3/9 anonim ***** válasza:
ELhiszem :D Nemsokára jön is! :))))) Nekem ez az állapot egy napig eltartott, de nekem nem voltak szünetek, átlag 8 percenként jöttek a jóslók. 30. óra körül indult be jobban. Amit bánok, hogy nem aludtam és ettem eleget előtte, és gyorsan kifáradtam. Ezért tanácsolom neked azt, hogy egyél és pihenj! :) Sokat! Amennyit csak tudsz! :)))
2015. máj. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

:)

Nekem szombati napon voltak először jóslóim, kb 2-3 órán keresztül 10 percenként.

Aztán hétfőn elment a nyákdugó.

Utána kedden megint 2-3 óra jósló.

Aztán csütörtökön reggel 6-kor 5 perces fájások, és a magzatvíz is elfolyt.

Eltarthat ez pár napig, de lehet hogy ma baba lesz. :)

2015. máj. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szoval elhuzodhat pedig mar nagyon remenykedtem h ma mar a karomban lehet,de ahogy erzem hasogat a derekam es vizes folyasom van amibe apro picike barna pottyok vannak..keresgetem a jeleket :D
2015. máj. 15. 13:34
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem szombaton hajnalban kezdtek jönni a 10 perces jóslók,egész délelőtt eltartott,utána abbamaradt.Hétfőn estefelé szintén jóslóztam,nem tudtammerre fog alakulni.22 óra felé tusolás hatására picit erősödtek a jóslóim,mivel volt fogadott szülésznőm,23 órakor bementünk a kórházba,mondom majd ott elvajúdgálunk,23.30-kor másztam fel a szülőágyra,megvizsgáltak és már majdnem teljesen ki voltam tágulva (jóslófájásokkal!),innen erősödtek fel hirtelen a fájások és éjfél után 10 perccel már megszületett a lánykám.Igaz 3. gyerkőc és az első kettő is rövid volt.

Ilyet kivánok neked is!

Üdv

2015. máj. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Majus 17en 3:45kor megszuletett az en eletem kb.4ora vajudassal 3300g es 54cm:)))
2015. máj. 18. 07:17
 8/9 anonim ***** válasza:

:)

Gratulálok, sok boldogságot nektek! :)

2015. máj. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonjuk!:)
2015. máj. 18. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!