Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A gátseb mennyi ideig fáj?

A gátseb mennyi ideig fáj?

Figyelt kérdés
Már nagyon szenvedek tőle...
2007. nov. 3. 16:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ezek szerint neked van már és mikor szültél mert azt nem irod?Elvileg nem kellene nagyon sokáig fájni de ez lehet egyénfüggö. Én ugy kb 1hétig éreztem de sokat javit a gyógyulásán hogyha naponta töbször is lemosod kamillás langyos vizzel.Ara is igyelni kell nehogy elfertözödjön begyuladjaon.Mivel nem irod mikor szültél igy nem tudom hogy alpból fájhat vagy épp be lenne gyulladva?Remélem kicsit azért segitettem:)
2007. nov. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni, de nem hiszem, hogy ezt bárki megmondja Neked előre. Sok mindentől függ. Az enyém még évek után is érzékeny volt frontok idején. Ha vigasztal, épp csak egy picit...
2007. nov. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 1 hétig fájt mig ki nem szedték a varratokat,utána már csak picit volt érzékeny.
2007. nov. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg jó a langyos vizes borogatás, mert utánna nem feszül annyira.
2007. nov. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt elég a vágás,repedtem is,ez miatt lassabban gyógyult,kb 2 hétig nem bírtam ülni.A kórházban nekünk adtak Demalgont,az enyhítette kissé a fájdalmat.De vannak homeopátiás szerek is erre.
2007. nov. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem három napig fájt.

2007. nov. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia attól függ milyen nagy sebed van neken 2 centis volt és 1 hnapíg fájt.

Lilla

2008. jan. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem már 10 éve volt de néha szeretkezéskor még mindig érzékeny!
2008. szept. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!